Folkreiss/Autokross: Priekules Līgo trase gatava uzņemt dalībniekus!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.05.2019
15:11

Nākamsestdien gatava debijai Folkreisā un Krosa komisijas autokrosa kausā būs Līgo autotrase Priekulē. Šobrīd krājas pirmie pieteikumi gaidāmajai cīņai. Sportisti aicināti laicīgi aktivizēties, jo pieteikumu termiņš ir tuvu!

Priekules posms būs Folkreisa Vasaras kausa otrā sacīkste un Krosa komisijas kausa piektais posms. Trase debitēs LAF sacensību apritē, un rīkotāji ar nepacietību gaidīs katru sportistu, kurš ir gatavs šo trasi iemēģināt. Jāņem vērā, ka pieteikumu termiņš šoreiz ir nedaudz agrāks nekā ierasts – bez sankcijām cīņai var pieteikties līdz otrdienai, 14. maijam.

Tāpat uz sestdienas cīņu ir aicināti sportisti, kuri līdz šim nav piedalījušies Folkreisā vai LAF krosā – ļoti iespējams, ka iespēja startēt tehnikas atbilstības ziņā ir daudz tuvāk nekā potenciālajiem dalībniekiem šķiet. Galvenais – laicīgi kārtot sportista dalību sacīkstē, kā arī iepriekš konsultēties par automašīnas tehniskajām niansēm. Nedēļas nogalē Priekulē būs iespēja atrādīt savu auto arī sestdienas cīņā nestartējušiem braucējiem, lai izprastu mašīnas atbilstību LAF prasībām.

Pašlaik Folkreisa cīņām pieteikti pirmie seši braucēji, bet Krosa komisijas kausā uz starta pārējos gaida seriāla līderis Aigars Kļaviņš. Sagaidāms, ka krosa dalībnieku pulks augs pēc šīs svētdienas Latvijas autokrosa čempionāta pirmā posma.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv