Folkreiss/Autokross: Priekules sacensība ar ierobežojumiem, nepieciešama sapratne augstākajā līmenī

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.06.2020
15:58
Esam nonākuši jaunā pasaulē, tāpēc rīkotājiem, sportistiem un līdzjutējiem būs jāpieņem jebkuri ierobežojumi

Fakts, ka 20. jūnijā Priekulē startēs 2020. gada sezona ir izcils, taču dzīve nebūs tāda kā agrāk – sacīkste varēs notikt tikai ar stingru ierobežojumu ievērošanu un sportistu un komandu izpratni.

Nojaušams, ka šīs un pārējo plānoto sacensību nolikumā būs atrunātas nianses, kas koriģēs situāciju tā, lai jebkurā dienas brīdī pasākumā būtu ievēroti valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi. Priekules sacensību rīkotājs Raimonds Ķervijs atzīst, ka apzinās situācijas sarežģītību un arī gaidāmās sportistu neērtības: “Būs spēkā ierobežojums, ka dalībnieku parkā varēs atrasties tikai viens braucējs un divi viņa mehāniķi. Diemžēl draugi un ģimenes nevarēs būt klāt savam braucējam. Man pašam kā braucējam tas ļoti nepatiktu un apzinos, ka tas būs nepatīkami arī sacensības dalībniekiem. Taču tādi būs noteikumi, mums jāpriecājas, ka vispār varam sākt šā gada sezonu. Es negribu likt bargu apsardzi un būt rīkotājs-monstrs, kurš neko neļauj un visu aizliedz. Es ļoti aicinu sportistus izturēties ar sapratni un maksimāli ievērot visus noteikumus. Skaidrs, ka mums ir pirmā sacīkste šajos apstākļos, kas nozīmē, ka mūs vēros, un vēros ļoti cītīgi. Jau šobrīd esmu gatavs, ka mūsu darbībās atradīs kļūdas un būs kritikas vētra, taču centīsimies visu izdarīt pēc iespējas labāk. Ja mūsu sacīkste izgāzīsies attiecībā pret valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tas var ietekmēt jebkuru nākamo autosporta pasākumu Latvijā. Mums būs jābūt ļoti uzmanīgiem un atbildīgiem! Saku vēlreiz – man arī šī situācija nav patīkama, bet šobrīd nav citu variantu.”

Rīkotājs, Krosa komisija un Autocross.lv centīsies maksimāli informēt par niansēm, kuras ietekmēs sacensību norisi jaunajā pasaulē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv