Folkreiss/Autokross: Sākas… Pārcelts Ziemas kausa pirmais posms

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.12.2020
15:53

Prognozēti sākas – līdz ar ārkārtējās situācijas valstī pagarināšanu pārcelts Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa pirmais posms Bauskā, Mūsas trasē. Jaunākās cerības ir pirmo gada startu redzēt 16. janvārī.

Mūsas ziemas posms bija paredzēts jau šomēnes, 26. decembrī, tomēr jau sākotnēji pastāvēja liela varbūtība, ka gan laika apstākļu, gan Covid-19 dēļ sacensības var nākties pārcelt. Tāpēc par rezerves datumu tika nosaukts 9. janvāris. Trāpījums gandrīz precīzs, jo ārkārtējā situācija valstī pagarināta līdz 11. janvārim. Līdz ar to Mūsas sacīkste plānota pirmajā iespējamā datumā – 16. janvārī. Pārējo Folkreisa Ziemas kausa posmu norises datums pašlaik netiek mainīts.

Sacensību rīkotāji arī iekšēji vienojušies, ka Folkreisa Ziemas kausa izcīņa noslēgsies ne vēlāk par 28. martu – cik laikā līdz marta beigām būs izdevies aizvadīt sacensības, tik izdevusies vai neizdevusies būs Folkreisa un autokrosa ziemas sezona.

Jāatzīmē, ka iepriekšējās Latvijas Folkreisa un autokrosa ziemas sacensības norisinājās 2019. gada sākumā, jo laika apstākļu dēļ 2020. gada ziemas sezona nenotika.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv