Folkreiss/Autokross: Sākta pieteikšanās folkreisa un krosa Smiltenes posmam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.04.2018
16:14

Sākta pieteikšanās 29. aprīļa LAF Folkreisa Vasaras kausa pirmajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa sestajai sacīkstei Smiltenē, Tepera trasē. Sportistiem jāņem vērā licencēšanās nianses.

Smiltenes posma rīkotāji laicīgi sagatavojuši dokumentāciju vasaras sezonas pirmajam krosa pasākumam. Tas dod iespēju arī sportistiem nekavēties ar pieteikumu iesūtīšanu. Visi dokumenti, kā ierasts, Autocross.lv labajā pusē. Sadaļā Folkreiss atrodams arī 2018. gada LAF Folkreisa Vasaras kausa nolikums.

Jāņem vērā, ka šogad daudz punktuālākai situācijai jābūt attiecībā uz licencēm. LAF Krosa komisijas sekretāre Inta Ulme ziņo: “Sveiciens visiem krosā braukt gribētajiem! Laipni aicinu – neatlieciet licences pasūtīšanu uz pēdējo brīdi, jo šogad viss ir savādāk. Licences pasūtījums jāveic katram pašam no sava datora vai telefona http://www.laf.lv mājas lapā, sadaļā LICENCES. Lai veiktu pasūtījumu, savlaicīgi ir jāiegādājas apdrošināšanas polise un jāsaņem ārsta zīme, citādi pasūtījums neizdosies. Sistēmas laflicences.lv lietošanas noteikumi ir pieejami šajā pat vietnē (pirmajā lapā – apkašā). Tos noteikti nepieciešams izlasīt. Ja rodas neskaidrības, vai vajadzīga palīdzība, droši zvaniet man – palīdzēšu cik vien varēšu (29264457, autokross@laf.lv).”

Kas attiecas uz folkreisa starta numuriem, tie jāsaskaņo, kontaktējoties ar LAF Folkreisa darba grupas vadītāju Viesturu Saukānu (26579000. viesturs.saukans@laf.lv). Šie kontakti noderēs arī visos citos folkreisa jautājumos!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv