Folkreiss/Autokross: Sestdien Ludzā turpinājums, pēdējā pieteikumu diena

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.07.2023
12:03
SK Latgols šogad rīko ne tikai Folkreisa un autokrosa sacensības, bet ar savu komandu startē arī Folkreisa Vasaras kausa ieskaitē (Foto: Reinisfoto.net)

Sestdien Ludzā, Makašānu trasē turpināsies Folkreisa un Krosa komisijas kausa sezona – abiem seriāliem ceturtais posms. Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena šai cīņai!

Pēdējās pieteikumu dienas pusdienlaikā dalībnieku skaits jau noslēdz septīto desmitu, kas nozīmē, ka braucēju sastāvs jaunajā trasē būs aizraujošs. Interesanti, ka skatītājiem iespēja redzēt pasākumu bez maksas!

Frāze “jaunā trase” gan ir apspriežams lielums. Savulaik Ludzā jau norisinājās Folkreisa sacensības – 2014. gadā uzvaru sasniedza Guntars Gabrāns. Taču pēc tam trases konfigurācija pilnībā izmainījusies, gan starta laukuma izvietojums, gan līkumi ir pavisam atšķirīgi no tā gada konfigurācijas. Arī rīkotāju rindās izmaiņas – šā brīža Ludzas posma projektu virza Boriss Kotovs, kuru sportisti līdz šim pazīst arī kā sacensību tiesnesi Krosa komisijas sacensībās. Šī rīkotāju komanda šoziem sarīkoja arī divus Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa posmus, kļūstot par pirmajiem Latvijas Folkreisa un autokrosa vēsturē, kas ziemā sarīko divas sacīkstes vienā nedēļas nogalē.

Trešdien pusdienlaikā Folkreisā pieteikušies vairāk nekā 50 dalībnieki, Krosa komisijas kausā vairāk nekā desmit, bet Folkreisa 4WD klasē septiņi braucēji. Paredzams, ka visos trijos vērtējumos braucēju skaits vēl palielināsies.

Folkreisa pamatklases ietvaros esošajās Dāmu un Junioru ieskaitēs 12 stundas pirms pieteikumu termiņa beigām, attiecīgi, desmit un astoņi dalībnieki. Tomēr visus sastāvus pētīsim ceturtdienas rītā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv