Folkreiss/Autokross: Sestdien Vecpilī pēdējais ziemas posms, Mūsa atcelta!

Viesturs Saukāns  20.02.2018 10:17 2

Šīs sestdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa posms Vecpilī būs ziemas sezonas pēdējā sacīkste, jo 3. martā paredzētais posms Mūsas trasē tehnisku iemeslu dēļ atcelts. Tas nozīmē, ka Folkreisa Ziemas kausa uzvarētājs tiks noskaidrots jau šonedēļ!

Mūsas posma atcelšana nozīmē, ka LAF Folkreisa Ziemas kausa posmu skaits, kopā ar Vecpili-2, būs pieci – pārliecinošs skaits, lai seriāls tiktu uzskatīts par notikušu. Mūsas posmu žēl zaudēt, jo kā seriāla fināla norises vieta tas būtu īpašs šovs. Taču rīkotājiem ir nepārvarami tehniski iemesli, kas liedz sacīksti sarīkot paredzētajā datumā, savukārt jau iepriekš bija nolemts, ka sacīkstes uz vēlāku laiku šoziem netiks pārceltas.

LAF Krosa komisijas kausu Mūsas posma atcelšana ietekmē mazāk, jo seriāls nenoslēdzas, bet gan tradicionāli turpināsies vasaras sezonā.

  • Kristaps

    Cerams ka EČ posma laikā nebūs “tehnisku problēmu”!
    Žēl ka atceļ.

  • Anonīms

    Diez vai EČ viņi atceltu , tas ir pavisam cits pasākums , varbūt šo gonku atcelšana ir saistīta ar gatavošanos EČ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā