Folkreiss/Autokross: Smiltenei spožs ieskrējiens

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.03.2019
14:05

Aprīļa beigās gaidāmajam Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posmam pirmās pieteikumu dienas bijušas ražīgas – dalībnieku parka reģistrācijā jau 37 ieraksti, bet oficiāli pieteikušies pirmie 13 dalībnieki.

Šogad gan krosā, gan Folkreisā, gan rallijkrosā braucēju aktivitātes pirmais vilnis izdevies ļoti kaujiniecisks – dalībnieki steidz pieteikties, lai gan līdz pirmajam katra seriāla posmam ir vairāk nekā mēnesis, pat pusotrs, Latvijas autokrosa čempionāta gadījumā. Taču tas no līdzjutēju viedokļa ir izcili un apsveicami, jo jau laicīgi varam izprast nianses un tendences, turklāt šāda aktivitāte novērš sliktās domas, ka kaut kas nenotiek un ir nomiris.

Smiltenes Folkreisa sarakstos bez šokējošiem pārsteigumiem. Patīkami, ka sezonu gatavojas sākt pirmais pieteiktais debitants Zigmārs Savickis. Viņš dosies kaujā ar Raivja Grigoroviča līdzšinējo VW Golf II. Cīņai ar sev netipisku VW Golf gatavojas Jānis Saulīte. Viņš drīz būs sakrājis visu vācu autobūves ražojumu pieredzi, karjeru sākot ar Audi, turpinot ar Opel un nu arī Volkswagen. Tālākais solis vel klasikas virzienā…

Vēl bez otrdien minētajiem cīņai pieteikti arī izteiktie vasaras sezonas braucēji Raimonds Āboliņš un Vladislavs Kozlovskis. Pēc sarežģītas ziemas sezonas Smiltenes sarakstos arī Viktors Freimanis.

Krosa klasē otrdien apskatītajiem Artūram Šiminam un Jurim Mesteram pievienojušies Krosa komisijas kausa vicelīderis Andrejs Freimanis, kā arī Aigars Bajārs – pirmā pilnpiedziņas mašīna!

Ja par pilnpiedziņām, Smiltenes posma rīkotāji ļoti cer uz Open 4500 klases sapulcēšanos šim posmam. Vai klasē varētu būt vairāk par vienu, diviem braucējiem, varētu kļūt zināms šīs nedēļas laikā. Tas būtu labs papildinājums jau tā daudzsološajam Folkreisa un krosa sastāvam!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv