Folkreiss/Autokross: Turpinām spēlēties ar prognozēm: Folkreiss un KK!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.07.2022
21:51

Turpinām prognozēt nedēļas nogales notikumus Pilskalnu autotrasē. Svētdien Vidsalā Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posms. Kā veiksies līderiem, favorītiem un iespējamo pārsteigumu autoriem?

Folkreisa lielā ieskaite

Jau minējām, ka Folkreisa Vasaras kausa kopvērtējums pēc pussezonas statistiski ir bez maz šokējošs: līderu trio Edgars Tralla, Marta Starka un Lenards Patriks Lepsis kopā sasnieguši tikai vienu pjedestālu. Pareizāk – to sasniedzis Edgars, uzvarot Priekulē, bet abi jaunieši savus šā gada lielos pjedestālus vēl gaida. Trijos posmos izspēlēti trīs pjedestālu komplekti, attiecīgi, deviņi pjedestālu pakāpieni. Un tos sasnieguši deviņi dažādi braucēji.

Kas notiks Pilskalnos?

 

Junioru kausa intriga

Lenards Patriks Lepsis Junioru kausā uzvarējis visus līdzšinējos šā gada posmus. Viņš turpinās, vai tiks gāzts no troņa?

Dāmu kausa drāma

Dāmu kausā pēc kļūdas pirmajā posmā Brenguļos divas uzvaras Kurzemes posmos sasniedza Marta Starka. Viņāšķiet ātrākā no dāmām arī šogad, taču panākumi mijušies ar dramatiskām neveiksmēm un avārijām. Salūzīs, vai turpinās ceļu pēc uzvaras?

Folkreisa Debitantu kauss

Šā gada debitantu cīņās sezonas pirmajā pusē labu izrāvienu veikuši Mārtiņš Empelis un Markuss Upītis. Abi turpinās rauties prom no sekotājiem?

Folkreisa 4WD kauss

Folkreisa jaunā 4WD klase Pilskalnos jau pilnvērtīgā statusā – jebkuru no automašīnām arī šajā klasē varēs iegādāties jebkurš gribētājs. Vai tas mainīs spēku samērus? Pēc neveiksmes pirmajā posmā divas uzvaras Kurzemē guva Kaspars Zuģickis, abas reizes otrais bija Mareks Aseriņš. Uzvarēs kāds no abiem, vai tomēr pārsteigums?

Krosa komisijas kauss

Kas ir šā brīža Krosa komisijas kausa patiesība? Favorīti pirms katra posma šķiet vieni, bet pēc posma jāatzīst, ka uzvarēja kāds cits. Tendence turpināsies, vai tomēr visi līderi jau zināmi?

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv