Folkreiss/Autokross: Turpinās pieteikšanās Folkreisa un Krosa komisijas kausa finālam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.09.2021
11:18

Pilnā sparā turpinās pieteikšanās šīs sezonas krosa pēdējai sacīkstei Latvijā: 2. oktobrī paredzētajam Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa finālam Priekulē, Līgo trasē.

Jau noskaidroti Latvijas autokrosa čempioni, sestdien tiks uzzināti arī rallijkrosa labākie, bet nedēļu vēlāk punktus saliks Folkreisa un Krosa komisijas kausa braucēji. Pašlaik nevienā no ieskaitēm nav zināms uzvarētājs, viss izšķirsies Priekulē.

Pieteikšanās cīņām Folkreisā un autokrosā turpinās līdz nākamajai trešdienai. Dalībnieki gatavojas cīņām gan tradicionālajās ieskaites klasēs (Folkreiss, Pro, Am), tāpat Līgo trases rīkotāji labprāt redzētu skatāmu pilnpiedziņas klasi – braucējiem šāda iespēja ir!

Par Folkreisa Vasaras kausa kopvērtējuma uzvaru joprojām spēkojas seši braucēji – Rūdolfs Bogens, Lenards Patriks Lepsis (abiem pa 57!), Kalvis Buģis (50), Jānis Saulīte (49), matemātiski arī Raivis Biezais un Edgars Tralla. Junioru kausā Lepsim ievērojams pārsvars – faktiski vienīgā ieskaite, kurā uzvarētājs kļūs zināms brīdī, kad Lenards pārbrauks starta līnijai, oficiāli kļūstot par piedalījušos pēdējā posmā. Martai Starkai būs jānodrošina stabils rezultāts dāmu klasē, lai kļūtu par pirmo Dāmu kausa uzvarētāju Latvijas Folkreisā. Tikmēr SK Garkalne Racing braucējiem (Lepsis, Raivis un Artis Biezie) jānotur Mūsas posmā iegūtā līderpozīcija komandu vērtējumā.

Krosa komisijas kausa Pro klasē kopvērtējuma uzvara jāsadala Māra Mardoka, Aivara Galbāliņa un Raivja Anopa cīņā, teorētiskas izredzes uz uzvaru arī Valērijam Tolopilo. AM klasē teorētiskas izredzes uz uzvaru kopvērtējumā ir astoņiem (!) braucējiem, taču reālākie kopvērtējuma uzvaras pretendenti būs Vladislavs Kozlovskis, Jānis Orbidāns, kā arī Daniels Rašmanis, Andrejs Freimanis un Dainis Žvagins. Visi atrodas septiņu punktu robežās, ar iegūstamo maksimumu 20 punkti.

Tāpat Folkreisā šis būs īsts fināls par sezonas Lielo balvu: apmaksātu dalību 2022. gada Folkreisa sacensībās. Šo balvu pēc sezonas izlozēs starp braucējiem, kuri būs piedalījušies visos šā gada sacensību posmus. Pirms pēdējās sacīkstes tādu joprojām ir 22 (pērn sezona noslēdzās ar 11 visās sacīkstēs startējušiem braucējiem)!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv