Folkreiss/Autokross: Vecpils posms kā plānots – šonedēļ!

Viesturs Saukāns  15.01.2018 22:47 5

Vecpils autotrase ziņo, ka notiek aktīva gatavošanās LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa otrajam posmam. Tas tiek veidots kā plānots – 20. janvārī, šo sestdien! Kā ierasts, posma norises apstiprinājums gaidāms ceturtdien. Sākusies pieteikšanās!

Tā kā gada pirmā sacīkste Upesciemā tika pārcelta par nedēļu uz priekšu, tā uzstūmās virsū nākamajai sacīkstei, kas paredzēta šo sestdien. Tas nozīmē, ka sportistiem palicis minimāls laiks, lai gatavotos gaidāmajai cīņai.

Laika prognozes sola sala saglabāšanos, turklāt beidzot arī sniegu, kas sacīksti izveidotu patiesi ziemīgu. Tajā pašā laikā saglabājas bažas par iespējamiem atkušņiem, tāpēc gala vārds – ceturtdien. Arī par krosa klases riepu nosacījumiem izšķirošā ziņa ceturtdien, taču rīkotāji ziņo, ka “90%, ka būs jāizmanto bezradžu riepas”.

Vecpils autotrase vērš uzmanību uz kārtējo jauninājumu sportistu un skatītāju ērtībām. Aptuveni piecus kilometrus no trases dabūjamas guļvietas par simbolisku samaksu – 7 eur no cilvēka. Šī ir lieliska opcija tālāku ceļu veikušajām komandām pirms gaidāmās cīņas atpūsties. Par apstākļiem un nosacījumiem informācija pa tālruni 29166729 (Ruta). Ņemot vērā iespējamo pieprasījumu, aicinājums neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Ja laika apstākļi ļaus aizvadīt sestdienas sacīksti, tad folkreiss svinēs nozīmīgu jubileju – 100. Latvijas folkreisa sacensību!

 • vecpils

  jā,un vakarā Vecpils saieta namā visi uz baļļuku! tur paredzēta masku balle!

 • [Ex]

  100tajai sacīkstei būt! :)

 • [Ex]

  100tajai sacīkstei būt Vecpilī! :)

 • Arnis

  Komisijas kausā vel ir iespēja iegādāties vienreizējo licenci uz vienu gonku?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)