Folkreiss/Autokross: Vēl viena “sacensību nedēļa”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.01.2023
18:29
Mūsas trasē trūkst sniega, bet, kas būtiskāk, vajadzētu arī vairāk sala, lai sacīkste varētu notikt. Turpinām cerēt uz atbilstošiem apstākļiem!

Šonedēļ ir pārceltais Ziemas kausa pirmā posma Mūsā norises datums – cīņai  jānotiek 14. janvārī. Laika prognozes atkal ir draudīgas posma norisei, taču pašlaik nav strauju lēmumu par par izmaiņām nedēļas nogales plānos.

Organizators par plāniem ziņos pēc iespējas laicīgāk, bet nolikumā paredzēts, ka gala lēmums gan par sacensību norisi, gan krosa klasēs izmantotajām riepām tiek izziņots ceturtdien. Tiesa, ir vēl viena nianse, kas var ietekmēt lēmumu – nolikums paredz, ka uz sacensībām jābūt pieteiktiem vismaz 50 sportistiem, lai sacīkste notiktu. Pašlaik šis mērķis vēl nav sasniegts.

Pirmdien ziņas no trases gan nebija labas – daļai apļa nav sniega, bet, kas vispārsteidzošāk, palieli trases sektori, par spīti iepriekšējo dienu salam, joprojām nav sasaluši, trasē vietām ir pat dubļi. Sniega trūkumu varētu pieciest – arī sasalusi zeme ir ziemas apstākļi. Taču tā nav sasalusi…

Pašlaik plāns ir pāris dienas meklēt iespējas trases pielāgošanai, kas iet roku rokā ar laika apstākļiem – nepieciešams sals, kuru nesola. Tomēr turpinām cerēt uz labāko. Lēmums par sacīkstes likteni, iespējams, būs zinām trešdien.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv