Folkreiss/Autokross: Ziema turpina vazāt aiz deguna, bet nepadodamies!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.12.2017
12:10
LAF Folkreiss / KK

Laikapstākļi šajā ziemas periodā ir vieni no īpatnējākiem pēdējos gados, tāpēc šobrīd situācija ar ziemas sacensību aizvadīšanu šķiet bezcerīga. Tomēr sportistiem un līdzjutējiem jāturpina cerēt, ka sacensības būs. Šobrīd neviena no turpmākajos mēnešos paredzētajām sacensībām nav ne atcelta, ne pārcelta.

Pirmā 2018. gada sacīkste paredzēta 6. janvārī Upesciemā. Pašlaik prognozes uz šo datumu nav labas, drīzāk domas sāk pārcelties uz rezerves datumu – 14. janvāri. Taču pašlaik nekādu oficiālu izmaiņu nav – pirmais rindā ir 6. janvāris, un līdz beidzamam sportistiem jābūt gataviem mobilizēties sacīkstei, ja rodas sajūta, ka tāda varēs notikt.

Šī nav pirmā ziema, ka tik ilgstoši nespēj sakoncentrēties uz savu sākšanos. Piemēram, 2014. gadā pirmā ziemas sacīkste varēja notikt tikai 18. janvārī. Gadu iepriekš – 2013. gadā – 19. janvārī. 2012. gadā cīņa sākās 21. janvārī. Jāpiebilst, ka kopš pirmās folkreisa ziemas ir varēts aizvadīt vismaz trīs sacīkstes, kas ir pietiekami, lai uzskatītu, ka Folkreisa Ziemas kausa seriāls ir noticis.

Visveiksmīgākās LAF Folkreisa Ziemas kausa sezonas fiksētas 2010. un 2011. gadā, kad izdevās aizvadīt sešus ziemas posmus – ne bez sacensību kalendāra izmaiņām un posmu pārcelšanas, taču izdevās. Tiesa, tajās sezonās gan arī bija vairākas skarbas mācības gan rīkotājiem, gan sportistiem, pēc kurām cīņas dubļos un atkušņos vairs netiek rīkotas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv