Folkreiss/Autokross: Ziemas finālam Vecpilī sastāvs noskaidrots!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.02.2018
10:08

Sestdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa noslēdzošajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa piektajam posmam sastāvs zināms, un cīņa par vadošajām pozīcijām notiks starp visiem kopvērtējumu līderiem.

Folkreisā kaujas gatavībā ir viss kopvērtējuma pirmais četrinieks. Iepriekš minētajiem medaļu dalītājiem Mārim Zālītim, Artim Biezajam un Andim Dreimanim tomēr pievienojies arī ceturtajā vietā esošais Viesturs Plētiens, kurš startēs ar Kalvja Buģa populāro SEAT Ibiza automašīnu.

Sastāvu spēcīgāku padara arī iepriekšējo posmu Pilskalnos izlaidušie Ivo Gabrāns, Mārtiņš Starks un Raivis Biezais, savukārt ziemā sen nebijušu vizīti pieteicis Aigars Darmakovičs. Vecpilī tradicionāli uz starta mājinieks, fināla pretendents Reinis Lankups.

LAF Krosa komisijas kausā startam gatavi lielākā daļa kopvērtējuma līderu. No top-11 startam nav pieteikti tikai divi braucēji. Tas nozīmē, ka pēdējā sacīkstē pirms došanās seriāla pārtraukumā pozīcijas tiks sīvi dalītas. Kopumā cīņai gatavi desmit dalībnieki. Viena kvalifikācijas grupa, kas nozīmē neprognozējamas cīņas jau kvalifikācijās. Fakts, ka pirmās divas kvalifikācijas tiks veiktas bez radzēm, bet vēlāk – ar radzēm, spēku samēri pirms fināla būs neprognozējami.

Pēdējā ziemas cīņa – jāredz!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv