Folkreiss/Autokross: Ziemas finālam Vecpilī sastāvs noskaidrots!

Viesturs Saukāns  22.02.2018 10:08 2

Sestdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa noslēdzošajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa piektajam posmam sastāvs zināms, un cīņa par vadošajām pozīcijām notiks starp visiem kopvērtējumu līderiem.

Folkreisā kaujas gatavībā ir viss kopvērtējuma pirmais četrinieks. Iepriekš minētajiem medaļu dalītājiem Mārim Zālītim, Artim Biezajam un Andim Dreimanim tomēr pievienojies arī ceturtajā vietā esošais Viesturs Plētiens, kurš startēs ar Kalvja Buģa populāro SEAT Ibiza automašīnu.

Sastāvu spēcīgāku padara arī iepriekšējo posmu Pilskalnos izlaidušie Ivo Gabrāns, Mārtiņš Starks un Raivis Biezais, savukārt ziemā sen nebijušu vizīti pieteicis Aigars Darmakovičs. Vecpilī tradicionāli uz starta mājinieks, fināla pretendents Reinis Lankups.

LAF Krosa komisijas kausā startam gatavi lielākā daļa kopvērtējuma līderu. No top-11 startam nav pieteikti tikai divi braucēji. Tas nozīmē, ka pēdējā sacīkstē pirms došanās seriāla pārtraukumā pozīcijas tiks sīvi dalītas. Kopumā cīņai gatavi desmit dalībnieki. Viena kvalifikācijas grupa, kas nozīmē neprognozējamas cīņas jau kvalifikācijās. Fakts, ka pirmās divas kvalifikācijas tiks veiktas bez radzēm, bet vēlāk – ar radzēm, spēku samēri pirms fināla būs neprognozējami.

Pēdējā ziemas cīņa – jāredz!

  • [Ex]

    Lai laba sacīkste! Ja kādam ir iespēja pafilmēt Live, būšu priecīgs!

    • I.Gabrāns #140

      Kautkas man feisbukā būs, bet no onborda, ja viss ies ;)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***