Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonas nākamais plāns – Nakts kross Brenguļos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.01.2024
15:13

Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa 2. posms pašlaik tiek plānots 20. janvārī Valmierā, Brenguļu autotrasē. Plāns – leģendārais Nakts kross!

Janvāra laika prognozes sola gan mežonīgus salus, gan arī atkusni, bet kopumā paredzētais datums varētu būt gan ar salu, gan ar sniegu, kas būtu galvenie elementi lieliskas sacīkstes aizvadīšanā.

Nakts kross Brenguļos iepriekšējo reizi norisinājās 2019. gadā. Tā ir sacīkste, kuras treniņi sākas vēl diennakts gaišajā laikā, bet pirmie braucieni norisinās prožektoru gaismās. Lielisks piedzīvojums sportistiem!

Jāatzīmē, ka arī automašīnām jābūt aprīkotām ar papildu lampām, bet Folkreisa gadījumā šīs apgaismes iekārtas tiek ieskaitītas automašīnas cenā pirkšanas gadījumā (t.i. – lampas īpašnieks pirkšanas gadījumā zaudē). Šāda nosacījuma mērķis ir tautas autosporta klases pamatprincips – lai izmantotais apgaismojums būtu ar pēc iespējas zemākām izmaksām, bet tērēt gribošie tad lai rēķinās ar zaudējumiem.

Jāatzīmē arī, ka, iestājoties jaunam gadam, sportisti sacīkstēs varēs startēt tikai ar 2024. gada sportistu licencēm. Tikmēr, kas attiecas uz klašu tehniskajiem noteikumiem, tad Ziemas kausā atļauts piedalīties arī automašīnām, sagatavotām pēc 2023. gada noteikumiem. Tas tāpēc, ka šajā starpsezonā atsevišķu klašu tehniskie noteikumi kā dokuments tiek ievērojami pārveidoti un arī tulkoti angļu valodā. Līdz ar to process ievelkas, tomēr gaidāmajam produktam vajadzētu būt sportistiem ērtākam, pārskatāmākam, bet mūsu disciplīnām būs iespēja sevi vairāk prezentēt arī ārvalstu sportistiem.

Plašāka informācija par Brenguļu Nakts krosu un citām aktualitātēm tuvākajās dienās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv