Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonas noslēguma festivāls svētdien Aizkrauklē!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.02.2023
21:21

Pavasaris nāk, tāpēc ziemu nepieciešams pavadīt skaisti: Folkreisa un autokrosa ziemas sezonas noslēguma festivāls plānots svētdien, 5. martā Aizkrauklē, Daugavas Senlejas trasē! Formāts – kā Ziemas kausa posmos. Autokross – ar radzēm. Dalības maksa – zem pašizmaksas.

Lai gan Folkreisa un autokrosa Ziemas kauss formāli noslēgts ar sacensībām Ludzā, un kopvērtējumu uzvarētāji zināmi, tas netraucē izbaudīt papildu ziemas priekus Aizkrauklē. Laika prognozes vēsta, ka dienās būs plusos, bet naktīs joprojām sals. Sacensību norise svētdienā izvēlēta, jo nedēļas beigās sals kļūšot stabilāks, vēsta prognozes.

Sacīkste faktiski noritēs Ziemas kausa posmu formātā. Folkreiss (ar papildieskaitēm), Folkreiss 4WD, autokrosa Nacionālā klase (vienas ass piedziņa), autokross 4WD. Pašlaik trasē uzaudzēta iespaidīga ledus kārta, kas ļauj cerēt, ka krosa klases varēs startēt ar radžu riepām.

Plānotā dalības maksa šai sacīkstei – 50 eiro. Lai cīņa notiktu, nepieciešami vismaz 45 pieteikumi. Pieteikšanās drīzumā tiks izziņota www.folkreiss.lv. Pieteikumu termiņš — ceturtdiena.

Organizators uzsācis sacīkstes gatavību, un ir apņēmības pilns ieskaišu uzvarētājus pārsteigt ar kādu papildu akciju, par ko var tikt ziņots vēlāk.

Vairāk ziņu un nolikums par svētdienas cīņu nedēļas gaitā. Taču skaidrs – sezonu jānoslēdz ar pilnu jaudu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv