Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonas sākums pārcelts!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.01.2023
14:23

Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa izcīņas pirmie divi posmi pārcelti par nedēļu – sacīkste Bauskā, Mūsa Raceland trasē pārcelta uz 14. janvāri, bet Vecpils autotrases cīņa norisināsies 21. janvārī. Līdz ar to iespējamas izmaiņas arī tālāko posmu norisē, taču par to tiks informēts vēlāk, vērojot laikapstākļus.

Siltais janvāra sākums Bauskas posmu padarīja riskantu – nedēļas nogalē sola spēcīgu salu, taču nokususī un pielijusī trase sāktu salt, pēc prognozēm spriežot, vien ceturtdienas vakarā. Līdz ar to ir risks, ka trases segums līdz sestdienai nebūs izveidojies atbilstošs sacensībām. Līdzīgi arī ar Vecpils trasi – pēc sniegotās decembra nogales atkusnis darījis savu, tāpēc nepieciešams vairāk dienu ar salu, lai segums nostabilizētos.

Abi šie posmi “uzstumjas” virsū nākamajām sacensībām Brenguļos un Vecpilī, kas paredzētas sekojošajos datumos. Visticamāk, arī šīs sacīkstes mainīs savu norises dienu, taču precizētas izmaiņas tiks izziņotas, tuvojoties ticamākām laikapstākļu prognozēm.

Jāatzīmē, ka Mūsas posmam noteikts dalībnieku skaita minimums, lai sacensības notiktu: uz pieteikumu termiņa beigām jābūt ne mazāk 50 pieteikumiem. Tas ir realizējams plāns, jo pirmdien, vairāk nekā divas dienas pirms pieteikumu termiņa beigām, dalībnieku skaits jau bija 40.

Uzmanību pieteiktajiem sportistiem! Līdz šim iesūtītie pieteikumi tiek uzskatīti par spēkā esošiem arī uz 14. janvāri. Ja kāds šajā datumā nevarēs startēt, lūdzu, atsauciet iesūtīto pieteikumu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv