Folkreiss: Darzatehnika.lv balva Folkreisa 4WD klasei!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.04.2023
08:59

Neilgi pirms gaidāmās sezonas Folkreisa 4WD klase ieguvusi papildu intrigu – tiek izziņota Darzatehnika.lv Balvas izcīņa, kuru paredzēts izspēlēt ar Play-Off metodi.

Prognozējot lielisku Folkreisa 4WD klases izaugsmi šajā gadā, paralēli Folkreisa Vasaras kausa izcīņai 4WD klasē nolemts uzspēlēt arī cita formāta spēli – izslēgšanas turnīru, kura uzvarētājs saņems kompānijas Dārza Tehnika balvu.

Lai šīs balvas izspēle būtu realizējama, klasei jākoncentrē spēki jau uz pirmo posmu nākamnedēļ Smiltenē – ja kāds no dalībniekiem šaubās par savu dalību, lai Darzatehnika.lv Balva kļūst par motivāciju būt uz starta!

Play-Off balvas izspēle paredzēta pirmajos piecos Vasaras kausa posmos. Pirmajā sacīkstē Smiltenē notiks astotdaļfināls (vēlams 16 dalībniekus!), pēc kā uz otro posmu Priekulē uzzināsim astoņus ceturtdaļfinālistus. Vecpils posmā noskaidrosim pusfinālistus, Ludzā sadalīsim 3. vietu, bet Aizkrauklē Darzatehnika.lv Balvas izcīņas fināls starp diviem labākajiem!

Pirmajā posmā Smiltenē astotdaļfināla pārus noteiks izloze. Intrigas kāpināšanas dēļ potenciālie līderi netiks izsēti, līdz ar to iespējama galveno favorītu tikšanās jau pirmajā kārtā. Ja dalībnieku skaits nesasniegs 16, 2022. gada Vasaras kausa līderi saņems auto-pārejas uz nākamo kārtu, bet pārējie dueļi tik un tā tiks aizvadīti.

Dueļu rezultātus noteiks, salīdzinot duelantu rezultātus Vasaras kausa posma noslēguma rezultātos.

Balva laba! Uzspēlējam!

Folkreiss 4WD Darzatehnika.lv Balvas izcīņas noteikumi

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv