Folkreiss: Debitanti – ar piedzīvojumiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.01.2016
16:45

Jaunais gads un folkreisa pirmā sacīkste Upesciemā sarūpēja piecus debitantus: Kalvis Buģis, Dainis Krūmiņš, Pauls Sakovičs, Sandris Vigulis un Andis Brikmanis. Visaugstāk no viņiem rezultātu tabulā ticis Buģis – 14. vieta.

Kopumā debitanti parādīja gan ātrumu, gan drosmi. Arī pa kādam piedzīvojumam: Krūmiņš sarīkoja savam golfam ugunskuru zem motora pārsega, Vigulis ar konkurentu palīdzību tika pie kūleņa. Brikmanis, kurš startēja, dalot mašīnu ar Jāni Kļavu, nomocījās ar tehnikas problēmām, netiekot pat pusfinālā. Sakovičam visa sacīkste kā piedzīvojums, jo mašīna tika uzbūvēta pēdējā nedēļā pirms sacīkstes.

Buģis kvalifikāciju noslēdza astotajā vietā, braucienos gūstot atzīstamas divas otrā un divas trešās vietas. Pusfinālā Kalvis ceturtais, tikai pozīciju paliekot no debijas fināla.

Starp citu, Brikmaņa un Kļavas (neizturējušais) auto ir gana leģendāra mašīna – 1998. gadā viņu Peugeot 106 Maxi debitēja Latvijas čempionātā, vēlākajos gados regulāri mainot īpašniekus, braucējus un sacensību seriālus.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv