Folkreiss: Ēķis izlīdzina uzvaru rekordu

Viesturs Saukāns  12.03.2016 21:06 1

Ziemas sezonas noslēguma uzvara LAF Folkreisa Ziemas kausa pēdējā posmā Jēkabpilī Renāram Ēķim ļauj izlīdzināt folkreisa uzvaru skaitu ar vairākus gadus nepārspēto Artūru Bāriņu – abiem jelgavniekiem šobrīd pa deviņām uzvarām.

Ēķa uzvaru krāšana kopš 2014. gada vasaras bija iesprūdusi, taču pēc rezervētā 2015. gada Renāram četrās šā gada sacīkstēs izdevās sasniegt divas uzvaras. Līdz ar to viņš kļuvis par uzvarām bagātāko folkreisa braucēju, dalot šo posteni ar Bāriņu.

Trešais šajā statistikā joprojām ir Rūdolfs Bogens ar septiņām uzvarām. Seko Edijs Sloka ar piecām un Artūrs Vecgailis ar četrām uzvarām. 86 aizvadītajās folkreisa sacensībās kopumā uzvaras guvis 31 braucējs. Kopumā pēc šā gada ziemas folkreisā startējuši 222 dalībnieki. Folkreisa pirmā sacīkste Latvijā notika 2009. gada 21. jūnijā 333 trasē.

  • Komentārs

    Ēķis malacis, neko pielikt, ne atņemt!
    Viestur esi tu pacenties, lai tik kvalitatīvu bildi atrastu, viena lieta gan jāpiebilst, ka tādam čalim, kas laiž pa priekšu, nu lai kā arī negribētos, bet vajadzētu to vizuālo sapucēt, nu bēdīgs skats uz to opel ir! :D tik cik otu pielikt- a folkreisa tauta runā, ka tas esot triks lai atbaidētu potenciālos pircējus! Tomēr mašīnā atspoguļojas sportists!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***