Folkreiss: Eksperiments, kuru jāatbalsta kaut intereses pēc

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.12.2011
20:59

Allaž aktīvā Folkreisa Fabrikas komanda jau kādu laiku pieteikusi sevi dalībai projektu vietnē LabieDarbi.lv, kas ir populāra vietne dažādiem individuāliem projektiem.

Latviešiem nav raksturīgi palīdzēt citam latvietim cīnīties par kaut ko labu, tomēr šis ir eksperiments, kura pozitīvo iznākumu būtu interesanti vērot – vai un kā tas realizēsies? Ja tas būs veiksmīgs, iespējams, šī būs nākotnē izmantojama metode kādu individuālu vai kolektīvu projektu īstenošanai.

Jebkurā gadījumā, suminājuma vērta ir Folkreisa Fabrikas komandas iziešana publiskā telpā, ziņojot par saviem gaidāmajiem plāniem un nepieciešamībām. Pat, ja līdzekļus neizdosies sasniegt, sportisti varēs uz notikušo atskatīties ar atziņu: „darījām, ko varējām!”.

Folkreisa Fabrikas komandas paziņojums:

Folkreisa komanda “Folkreisa Fabrika” ļoti vēlas startēt “LAF Folkreisa Ziemas Kauss 2012” sacensībās par galveno mērķi izvirzot uzvaru komandu ieskaitē un maksimali augstus rezultātus individuālajā vērtējumā, kā arī junioru ieskaitē. Diemžēl šajos sarežģītajos laikos potenciālo atbalstītāju interese par autosportu ir samazinājusies un tieši tādēļ “Folkreisa Fabrika” piedalās LabieDarbi.lv publisko projektu konkursā. LabieDarbi.lv mērķis ir atbalstīt un veicināt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas.

Komanda „Folkreisa Fabrika” folkreisa vidē ir atpazīstama kā azartisku sportistu un tehnikas gatavotāju kolektīvs. Komandu pārstāv: JURIS SIRKO – spilgta personība folkreisa un autosporta sabiedrībā, jo allaž uztverts kā viens no šī sporta veida aizsācējiem Latvijā. Viņš pirmais uzbūvēja folkreisa automašīnas, viņš ir tas, kuram prasa padomu nākamo mašīnu būvētāji. MAREKS DAINIS jeb [Ex] da Bass – 2010. un 2011.gada populārākais un profesionālākais dīdžejs Latvijā, kā arī viens no pedējo gadu atpazīstamākajiem Latvijas dīdžejiem un producentiem pasaulē. “Illegal DJ Team Riga” līderis, radio šova “Party Service” veidotājs un vadītājs “European Hit Radio” viļņos, daudzu lielisku elektroniskās deju mūzikas pasākumu organizators. RIHARDS DAINIS – 2011.gada vasaras sezonas Junioru kausa ieguvējs, braucējs, kurš allaž ir favorītu vidū un ir pamanāms sava atraktīvā braukšanas stila un cīņasspara dēļ.

Palīdzēt komandai “Folkreisa Fabrika” tikt uz starta gaidāmajā 2012.gada ziemas sezonā var balsojot izmantojot savu Draugiem.lv profilu un mājas lapā LabieDarbi.lv sūtot bezmaksas SMS! Saites uz projektu:

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=327

http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/komandas-folkreisa-fabrika-daliba-laf-folkreisa-ziemas-kauss-2012-sacensibas.html

Izdari labu darbu! Atbalsti autosportu un palīdzi komandai “Folkreisa Fabrika” tikt uz starta!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv