Folkreiss: Favorītu pulku papildina Vecgailis

Viesturs Saukāns  17.02.2012 20:51 0

  Folkreiss, Ziņas

Pēdējā brīža pārsteigumu sarūpēja viens no iepriekšējo sezonu līderiem Artūrs Vecgailis, piektdienas vakarā pievienojoties svētdienas Brenguļu sacīkstes dalībnieku pulkam. Raunas braucējs pēdējā gada laikā startējis minimāli, vasaras sezonā pilnībā veicot tikai pēdējos Vasaras kausa posmu Mūsā. Septembrī Bauskā tika sasniegta otrā vieta.

Tas nozīmē, ka Artūrs piepulcējas jau tā dramatiskajam LAF Folkreisa Ziemas kausa 4. posma favorītu pulkam – Mārtiņam Starkam, Agrim Bahmanim, Agrim Kalvišam, Rihardam Dainim, Renāram Ēķim, Sandim Džeriņam, Rūdolfam Bogenam, Edijam Slokam, Laurim Vidžim, Ermīnam Vācietim, Ritvaram Kārkliņam un citiem. Šie un, kas zina, varbūt vēl kāds reāli uzvaras pretendenti svētdien Brenguļos gaidāmajā sacīkstē.

„Biju aizbraucis līdz Cēsīm, paskatīties, kā ar gatavošanos sokas Ritvaram Kārkliņam,” saka Vecgailis. „Redzētais vienkārši satracināja – skaists, sakopts žigulis, vīri liek ātrumkārbu klāt… Braucu mājās un domāju, ka varbūt tomēr nokasīt Bauskas dubļus no golfa un pacensties tikt svētdien uz starta!”

Dalies ar šo ziņu