Folkreiss: Folkreisisti izstādē Ķīpsalā

Viesturs Saukāns  29.04.2011 08:30 6

No ceturtdienas līdz svētdienai Ķīpasalas izstāžu kompleksā BT1 norisinās 12. starptautiskais autošovs. Tā ietvaros stendā nonākušas arī sešas folkreisa automašīnas, savukārt publiku par šo autosporta veidu informē sportisti un rīkotāji. Šo iespēju tieši folkreisam sarūpēja viens no folkreisa braucējiem Sandis Neimanis – bez maksas!

Izstādē apskatāmas Ermīna Vācieša BMW, Edgara Janelsiņa un Agra Kalviša VW Scirocco, Aināra Kučinska VW Golf II, Mārtiņa Lapsas un Artūra Vecgaiļa VW Golf II, Mareka Daiņa VW Golf III, kā arī bijušo Dāvja Tobiasa un Elisa Dukaļska Opel Kadett, kurš nu nonācis Vladislava un Ivana Bergmaņu rīcībā.

Pasākuma gaitā tiks sniegtas konsultācijas par šo sporta veidu un automašīnu sagatavošanu, tiks demonstrēts video ar interesantākajiem pagājušās vasaras un šīs ziemas momentiem, prezentēts 2011. gada sacensību kalendārs. Visi laipni gaidīti ciemos!

 • no malas

  ..bijušie Dāvis Tobiass un Eliss Dukaļskis.. khe khe :D

  bet folkreiss soļo arvien lielākiem soļiem, nākamgad uz Ženēvu? ;)

  • Kā minimums! 8-)

  • Agris 2

   nevis bijušie bet bijušo lasi uzmanīgāk un tad izdari secinājumus!

   • no malas

    cik nu vien uzmanīgi spēju, tik arī izlasīju – grozi kā gribi – tā arī sanāk ” ..apskatāmas.. (auto uzskaitījums), kā arī bijušo…. opelis..”
    ;)

 • Naakamgad visa Kjiipsalas halle buus muuseejaa :D

 • hah jaauztaisa gonka kjiipsalaa

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 27.08.2017. Latvijas autokrosa čempionāta 6. posms /1600, 2000 Super, Open 2500, B600, VAZ Klasika, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 3. posms, Igaunijas čempionāta posms /B6000, D12. D13/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (86) Reģistrācija parkā
Ungārija, Njirada, 26.-27.08.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms /SuperBuggy, JuniorBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Ervins Grencis, Māris Līcis, Justs Grencis