Folkreiss: Interesanti pieteikumi

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.02.2011
14:46

Pieteikumu pieņemšanas termiņš sestdienas Biķernieku sacīkstei ir noslēdzies, tiesa, iespējami iepriekš pāris sportistu informēti papildinājumi, kas tikai priecētu. Taču no tagadējiem pieteikumiem izriet atsevišķi interesanti elementi.

Šajā sacīkstē uz starta ar jauno īpašnieku – Latvijas trofireidu čempionu Edvīnu Vansoviču – pie stūres būs šoziem divus posmus uzvarējušais Ritvara Kārkliņa VW Golf II. Ņemot vērā, ka Vansovičs debijas sacīkstē, dalot mašīnu ar citu trofireidu braucēju Vladislavu Bergmani, uzreiz kvalificējās A finālam, laba braucēja un tehnikas kombinācija var sarūpēt pārsteigumus.

Uz starta plāno iziet vēl viens junioru ieskaitei atbilstošs dalībnieks – 17 gadus vecais Ivo Gabrāns. Ivo ir līdz šim regulāri startējošā Guntara Gabrāna dēls. Motoru sportā pieredze – jaunietis startējis kvadriciklu sacīkstēs. Starp citu, tas varētu sarūpēt daudzsološu sniegumu, jo prakse rāda, ka motokrosa cīņas aizvadījušie autosportā gūst labus panākumus. Abi Gabrāni startēs ar vienu automašīnu, starp citu, bijušo Raunas Bruģakmens komandas braucēja Artūra Vecgaiļa automašīnu.

Runājot par Raunas komandas situāciju – vienība ir faktiski iztirgojusi savu autoparku, jo tikko automašīnu pārdevis arī Mārtiņš Lapsa. VW Golf II būs uz starta jau sestdien, to pilotēs līdz šim pāris sacīkstes aizvadījušais Ainārs Kučinskis. Tomēr jau ar nākamajām sacīkstēm auto izmantos Sandis Neimanis. Jāpiezīmē, ka Neimanis, Kučinskis un arī Vecpilī debitējušais Mārtiņš Starks veidos spēcīgu komandu, turklāt braucēji demonstrējuši arī labu braukšanas potenciālu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv