Folkreiss: Ja nu viss būtu beidzies?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
30.01.2016
14:27

Viena no versijām ir, ka ziema šogad varētu būt noslēgusies. Ja tā, kā būtu noslēdzies LAF Folkreisa Ziemas kauss? Cīņa par kopvērtējuma trijnieku ieietu vēsturē kā dramatiska…

Uzreiz, lai izslēgtu runas, vēlreiz jāatzīmē, ka formāli nekas nav noslēdzies un ziemas sezona turpinās kā plānots. Turklāt jaunākās prognozes liecina, ka, ja uz Jēkabpils posmu, tad uz Brenguļiem-2 tiek solīts pamatīgs sals.

Un tomēr, kas notiek kopvērtējumā? Tabula izsaka visu: Renārs Ēķis 48 punkti, Ritvars Kārkliņš, Raivis Biezais un Mārtiņš Spīķis – pa 45!

Precizējot kopvērtējumu, jāsecina, ka visbriesmīgākā situācija varētu būt Spīķim: tikai trīs punktu deficīts līdz pirmajai vietai, taču šajā situācijā Mārtiņš nedabūtu pat medaļu!

Vienādu punktu gadījumā folkreisā tiek meklēts katra braucēja augstākais rezultāts (vairāk augstāku vietu). Ja šie elementi ir vienādi, izšķirošs ir pēdējais posms, kurā startējis vismaz viens no iesaistītajiem. Kārkliņa vietas posmos (Upesciems, Brenguļi, Vecpils) ir 1-9-2. Biezajam 4-1-5, Spīķim 2-3-4. Mārtiņš no trijotnes šķiet bijis visstabilāk līderu vidū, taču tā arī nav ticis pie uzvaras, kas šajā gadījumā ir milzīgs trūkums.

Junioru vērtējumā Matīss Pelēnis pašlaik darbojas bez lieliem zaudējumiem, tāpēc ir priekšā savam komandas biedram Adrianam Pūgam. Adrianam šī ziema ir skarbs, bet nepieciešams mācību process un, lai arī atsevišķas kupenas darbojās kā magnēts, Pūga kopumā brauc braši.

Arī komandu vērtējumā šobrīd cīņa šķiet norauta pusvārdā – Mārtiņa Starka, Riharda Daiņa un Kārkliņa Streamline Racing ir nedaudz priekšā Autocross.lv Folkreisa komandai un SK Garkalne Racing.

Ziemai ir jāturpinās – pārāk interesanti!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv