Folkreiss: Jauna komanda, sens nosaukums

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.12.2010
11:07

Šorīt Folkreisa Ziemas kausam pieteikta komanda ar divdomīgu nosaukumu Štīm Rally Team, kurā pirmie divi braucēji ir Ermīns Vācietis un Agris Bahmanis, taču gaidāms arī papildinājums trešā braucēja veidā. Interesanti, ka Latvijas autosportā šāds komandas nosaukums jau figurējis.

Štīm Rally Team pirms vairākiem gadiem pieteica ekipāžas mazajā rallijā, šobrīd rallijsprintā.

2010. gadā interneta dzīlēs parādījās arī komandas blogs: http://stimrallyteam.blogspot.com/. Iespējams, nedaudz novārtā atstāts projekts sezonas nogalē, taču līdz ar komandas pieteikšanu 2011. gada folkreisa cīņām šis privātais medijs var kļūt par interesantu lasāmvielu un pieredzes avotu jaunajiem sportistiem.

Ermīns Vācietis ir viens no azartiskākajiem klasiskās piedziņas braucējiem folkreisā. Lai gan aizmugures piedziņas BMW šķietami zaudē priekšpiedziņas mašīnām, Vācietis ir nodemonstrējis augstvērtīgu, konkurētspējīgu cīņu trasē. Ermīns ir 2010. gada Folkreisa Latgales kausa uzvarētājs.

Agris Bahmanis folkreisā debitēja šā gada sezonas vidū Skrundā. Pieredzējušam autosportistam mainīgi rezultāti – daudzsološs ātrums ik pa brīdim apslāpēts Mazda MX3 mašīnas tehnikas problēmu dēļ.

Komanda kopumā var izrādīties spēcīgs konkurents līdzšinējām vienībām – Folkreisa Fabrikai, Raunas Bruģakmenim un Kavita-V.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv