Folkreiss: Junioru kauss atdzīvojas

Viesturs Saukāns  15.05.2016 19:35 0

Pēc radošās krīzes ziemā folkreisā jaunu sparu ieguvusi Junioru kausa izcīņa. Uz starta stājās pieci 1995. gadā vai vēlāk dzimuši sportisti, no kuriem labākais bija Dāvis Emīls Ūdris.

Ziemā negaidīti radās situācija, ka uz starta stājās tikai divi dalībnieki – Matīss Pelēnis un Adrians Pūga. Tikai pēdējā posmā viņiem piebiedrojās debitants Mairis Vigulis. Visi trīs bija uz starta arī Vasaras kausa pirmajā posmā, bet viņiem piebiedrojās Ūdris un Miks Gabrāns. Tieši ziemā nestartējušie izrādījās vadošie braucēji šajā sacīkstē – Ūdris guva uzvaru, absolūtajā ieskaitē gūstot sesto vietu. Gabrāns otrais, Pūga – trešais. Vigulim ceturtā vieta, bet katastrofu piedzīvoja ziemas labākais juniors Pelēnis, izstājoties no posma jau brīvajos treniņos.

Jāpiebilst, ka Ūdrim šī bija ne tikai pirmā uzvara Junioru kausā, bet arī augstākais rezultāts folkreisā. Turklāt jelgavnieka svinības papildināja arī viņa pārstāvētās komandas Rewel Racing uzvara Komandu kausā, kopā ar posma uzvarētāju Jāni Orbidānu un Andri Krivenkovu.

Komandu kausā šogad pieteikts rekordliels vienību skaits – desmit komandas. Otro vietu Brenguļos guva Kavita V komanda, pateicoties Ivo Gabrāna otrajai vietai finālā. Viestura Plētiena trešā vieta palīdzēja trešo vietu komandu vērtējumā gūt arī Autocross.lv Folkreisa komandai.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x