Folkreiss: Labas ziņas pirms Vecpils

Viesturs Saukāns  17.01.2012 16:52 1

Šovakar oficiāli noslēgsies pieteikumu pieņemšanas termiņš sestdien gaidāmajai LAF Folkreisa Ziemas kausa 2. posma sacīkstei, tomēr daži sportisti lūguši pēdējo vārdu teikt atlikušajās dienās pirms sacīkstes. Tas nozīmē, ka šobrīd pieteiktie 28 dalībnieki varētu nebūt galīgais sportistu skaits. Dalībnieku sarakstā arī dziedātājs Valters Frīdenbergs – ne tikai labi dziedošs, bet, ir aizdomas, labi braucošs mākslinieks!
Vecpils autotrases saimnieks Kaspars Džeriņš ziņo, ka trase ir sasalusi. Sniega nav daudz, taču tas pats, kas ir, tika laicīgi nostumts, lai ļautu salam pastrādāt ar grunts segumu. Rezultātā šobrīd prognozējams, ka segumu veidos sasalusi grunts maisījumā ar sniegu. Laika prognozes – sals mazināsies, tomēr sacīksti iznīcinošs atkusnis netiek gaidīts.
Jau šobrīd čukstus sportistu pulkā izraisījusi Valtera Frīdenberga parādīšanās dalībnieku sarakstā. Valters pirms gada, kopā ar LTV7 raidījumu SeMS, bija aplūkot un iepazīties ar folkreisu 333 trasē. Toreiz, izmēģinot vienu no mašīnām, viņš izteica vēlmi pamēģināt startēt sacīkstēs. LAF Folkreisa darba grupa sadarbībā ar Sporta Klubu Vecpils dod māksliniekam šādu iespēju – kopā ar vēl vienu folkreisa debitantu Mairi Zēnu Valters dalīs Opel Astra automašīnu. Arī Astrai šī būs pirmā sacīkste! Tuvākajā laikā LAF ziņos publiski par Valtera startu Vecpilī.
Interesanti, ka ceturtā daļa šobrīd pieteikto dalībnieku ir folkreisa debitanti! Bez Valtera un Zēna uz starta pirmo reizi stāsies arī Roberts Pelēnis (brālis Reinis debitēja pērn), Jānis Krickis (nedaudz izmēģinājis sprinta sacensības), Atvars Saliņš (vēl viens sprinta un VAZ braucējs), Edgars Bulle un Juris Narubins.
Patīkami, ka kaujas gatavībā arī līderi – pērnā gada principiālie sāncenši Renārs Ēķis un Raivis Riekstiņš ir kaujas gatavība, arī citi vadošie speciālisti ir ierindā.
Laba kompānija arī Junioru kausā (1991. gadā un vēlāk dzimušie) – septiņi juniori! Sandis Džeriņš, Rihards Dainis, Renārs Ēķis, Roberts un Reinis Pelēņi, Jānis Krickis un Atvars Saliņš dalīs gada pirmo Junioru kausa uzvaru.
Komandu ieskaitē šoks – pieteicies rekordliels vienību skaits, astoņas.

  • Dos tik lazdaa! :) Sveiciens veel vienam maaksliniekam folkreisa kolektiivaa :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***