Folkreiss: Latgale gatava auto pirkumam, Upītis izsprūk

admin admin
12.06.2010
01:17

Jēkabpils Folkreisa sacīkstē sacensību sekretariāts pirmo reizi saņēma automašīnas pirkšanas pieteikumu par fiksēto samaksu 950 eiro. „Pasūtītā” mašīna ar starta numuru 21 – Agra Upīša VAZ 2108.
Sportists, kurš tikko bija uzvarējis finālā, par šo pavērsienu bija patiesi šokēts, taču bija gatavs uz skarbākajiem sodiem, atsakoties automašīnu pārdot. Šajā gadījumā Agrim draudētu gada diskvalifikācija no folkreisa sacensībām. Tomēr šoreiz nospēlēja džentelmeniskums: pircējs, redzot sportista apbēdinājumu un respektējot Upīša līdzšinējo sniegumu autosportā, atsauca iesniegumu, savukārt drošības maksa – 50 eiro – nonāca rīkotāja rīcībā. Folkreisam neizdevīgs, taču vīrišķīgs risinājums.
Meklējot notikušajā labo folkreisa sistēmai jāatzīst, ka šī situācija tika izspēlēta atbilstoši noteikumiem un formāli neviens neko pārkāpis nav. Tāpat šobrīd kļuvis skaidrs, ka automašīnu iegādes teorija nav mīts, un tā var notikt jebkurā trasē. Runā, ka šis bija tikai ieskrējiens auto pirkšanas procesos.
Jāatgādina, ka folkreisā nedrīkst atteikties pārdot automašīnu par fiksēto samaksu – 950 eiro. Sportistiem aicinājums nepieķerties savai tehnikai tik ļoti, lai būtu jābojā folkreisa braucēja karjera. Drīzāk tehnikas gatavošanā jāmeklē vienkāršāki risinājumi, bet automašīnu maiņa jāuztver kā jautra rotaļa ar iespēju pamēģināt dažādu tehniku un tās gatavošanas metodes. Ar „mīļajām” automašīnām sportisti tiek gaidīti krosā!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv