Folkreiss: Latvijas Folkreiss iegūst savu tīmekļa mājvietu www.folkreiss.lv

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.05.2021
20:20
www.folkreiss.lv

Latvijas Folkreisa sabiedrībai jauna mājvieta – tīmekļa vietne www.folkreiss.lv. Šī sadaļa kalpos kā oficiālo dokumentu, pirmssacīkšu pieteikumu un sporta disciplīnas informācijas vietu.

Folkreiss.lv pirmo pieteikšanās eksperimentu veiks, gatavojoties 15. maija testu un tehniskajai dienai Mūsas trasē. Folkreisa un Krosa komisijas kausa izcīņas klašu dalībnieki var pieteikties testu dienai ŠEIT.

Folkreiss.lv būs kā pamatinformācijas vietne tiem autosporta entuziastiem, kuri par Folkreisu ir dzirdējuši, taču vēlas gūt sīkāku informāciju. Tam noderēs sadaļa ar biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tāpat mājas lapa noderēs aktīvajiem sportistiem pieteikumu nosūtīšanai, apskatīšanai, dokumentu apskatei un citai oficiālajai informācijai. Folkreiss.lv darbība būs cieši sasaistīta ar Autocross.lv, tāpēc ziņu lenti veidos Autocross.lv publikācijas. Pašlaik arī kalendāru sadaļa tiek dublēta no Autocross.lv, jo šogad kalendāru izmaiņas būs neizbēgamas, tāpēc praktiskāk būs pulcēt kalendāru izmaiņas vienuviet.

Nākamais Folkreisa solis būs savu profilu izveide arī sociālajos tīklos. Gaidām sezonu un veiksmīgus startus!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv