Folkreiss: Līderis izaudzis līdz rallijam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.11.2010
09:53

Folkreisa 2010. gada pārliecinošais līderis Artūrs Bāriņš plāno pamest kontaktu sportu, lai nākamsezon pievērstos rallija sacensībām. Jelgavnieks, kurš šogad uzvarēja gan Ziemas kausā, gan Vasaras kausā, folkreisā izcīnījis sešas uzvaras, kas ir krietni vairāk nekā jebkuram citam sportistam. Nākamais solis visai loģisks – uz augstāku pakāpienu autosporta hierarhijā.

Talantīgā Bāriņa autosportista karjera veidojas visai loģiski: pavadījis vairākas sezonas standartautomašīnu sacensībās, Artūrs pakāpās soli augstāk – uz folkreisu. Kad sasniegti panākumi, sportists turpina izaugsmi. Tas nozīmē, ka folkreiss kā sporta veids kalpo kā pakāpiens pirms čempionāta statusa seriāliem, kas arī bija jāpierāda. Dažs gan zobojas, ka Bāriņš, aizejot uz ralliju, pārlēcis pāri autokrosa vai rallijkrosa aktivitātēm. Tomēr nojaušams, ka Artūra autosporta aktivitātes jau sākotnēji saistījušās ar rallija tipa sporta veidiem.

Jāpiebilst, ka Artūrs atradis labu sarkanās Opel Astra mantinieku — Ropažos pēdējā Vasaras kausa posmā viņš dalīja mašīnu ar kartingistu, vēl vienu jelgavnieku Renāru Ēķi. Lai arī jau pirmajā braucienā Ēķis Astru noslīcināja līdz jumtam bedrē, par kuras esamību 333 trasē daudziem nebija ienācis prātā uzzināt, tālākā sacensība bija ļoti daudzsološa. 38 dalībnieku konkurencē Renārs sasniedza 11. vietu un kļuva par šī posma Junioru kausa uzvarētāju un otro labāko folkreisa debitantu. Ēķa pieredze kartingā un sniegums pie salonmašīnas stūres sola jaunu talantu 2011. gada sacensībās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv