Folkreiss: Ludzā Gabrānu dubultuzvara

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.05.2014
09:09

LAF Folkreisa Vasaras kauss noslēdzās ar tēva un dēla Guntara un Ivo Gabrānu dubultuzvaru, bet trešo vietu guva Dāvis Tobiass.

Pēc kvalifikācijas pirmo starta rindu A finālā 17 dalībnieku konkurencē sasniedza Edijs Sloka, Guntars Gabrāns un Dāvis Tobiass. Pēc starta vadībā nonāca Sloka, visai pārliecinoši dominējot braucienā. Taču ātrumkārbas defekts lika Edijam zaudēt cerības uz otro uzvaru folkreisa karjerā. Vadībā nonāca Guntars Gabrāns, bet drīz aiz tēva iekārtojās arī Ivo. Abi noturēja līderpozīcijas līdz finišam. Trešo vietu izcīnīja Tobiass. Vadošais trijnieks bija izveidojis labu atrāvienu no sekotājiem, kuru galvgalī finišu sasniedza vēl divi juniori Edijs Augulis un Roberts Pelēnis.

Junioru kausa uzvara Ivo Gabrānam, arī komandu cīņā pirmā vieta Gabrānu un Jāņa Kļavas pārstāvētajai Kavita V vienībai.

Ludzas trase atzīta par ļoti interesantu konfigurācijas ziņā, diskusijas izraisa segums, kurš bija smilšains un viltīgs, taču bez neapbraucamām bedrēm. Tiem, kam smagās trases ne pārāk padodas, nepatika, taču tikpat bija tādu, kuri par trasi bija sajūsmā, personīgo viedokli ieskaitot. Daudz darba, ja Ludzas rīkotāji pretendē uz augstāko autokrosa līmeni, taču kopumā – pozitīvi!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv