Folkreiss: Mareks Dainis tiek pie jauna auto, pārdod Golf III

Viesturs Saukāns  12.03.2012 11:28 18

  Folkreiss, Ziņas

 

Folkreisa viens no redzamākajiem sportistiem Mareks Dainis iegādājies Honda Civic automašīnu, ar kuru pirms nedēļas Vecpilī krosa klasē startēja Arnis Šēniņš. Lai gan mašīna salīdzinoši viegli pielāgojama autokrosam, Mareks pagaidām koncentrēsies cīņām folkreisā.

 Līdz ar jauno pirkumu aktuāla kļuvusi līdzšinējā VW Golf III tirdzniecība. Mašīna pēdējās sacīkstēs guvusi labus rezultātus (Brenguļos un Vecpilī-2 iebraukt A finālā).
Mareka sludinājums:

„Pārdod konkurētspējīgu folkreisam un amatieru autokrosam sagatavotu VW Golf III. Ir drošības karkasa sertifikāts. 1.8l dzinējs (kods – DZ). Mehāniskā degvielas iesmidzināšanas sistēma. Dzinējam un galvenajiem mezgliem pirms ziemas sezonas (nobrauktas divas sacīkstes) veikts kapitālais remonts. Virsbūves elementi (spārni, motora pārsegs) – no stiklašķiedras. Ātrumkārbā „cietais bloķis”. Sporta izplūde pilnā garumā.
Cena – tikai Ls 600 (bez sporta sēdekļa un drošības siksnām)! Ar šo auto izcīnīti vairāki pjedestāli vasaras un ziemas folkreisa sacensībās. Auto pašlaik atrodas Kuldīgā. Par atsevišķu samaksu savā īpašumā var iegūt otru virsbūvi, priekšējo tiltu kopā ar stūres reiku un plauktiem, pusasis, abas durvis un jaunu vējstiklu. Tālrunis uzziņām – 29932108 vai rakstot uz ex@illegal.lv.”

 Jāpiebilst, ka šobrīd aktīvi tirgo tehniku arī Liene Ozoliņa – tirgošanā krosa VW Golf I un B600 bagijs. Plašāk šeit. Autocross.lv par šāda tipa sludinājumiem naudu neņem, un esam gatavi palīdzēt krosa tehnikas „apgrozīšanā vietējā tirgū”.

18 responses to “Folkreiss: Mareks Dainis tiek pie jauna auto, pārdod Golf III”

 1. [Ex] says:

  Njemams aparaats :)

 2. Mehs says:

  bus jāsāk braukt ar auto, cik ilgi brauks ar pirkstu pa karti. A kur es dabusu sēdekli? Vai ārsta izzina ari vajadziga? :-(

 3. [Ex] says:

  Meh – man ir aizdoma, ka tu neesi iistais mehs :)

 4. Šizo says:

  Pirmajā gonkā būs jānopēr no Mareka šitā hondiņa :rotfl:

 5. Kostiks says:

  bet uzreiz visiem jaasaak raustities, jo kēdes reakcija aizies :D, ja nopirks

 6. #171 says:

  A es domāju, ka Japāņu auto nepērc neviens :D

 7. [Ex] says:

  Atkal iet valjaa chempionu sarunas? :) Chalji! Publiski pazinjoju – ja manu golfu liidz apriilja vidum neviens nenopirks – tad turpinaashu ar to braukt folkreisaa un ar Hondu krosaa un tad juus vareesiet pirkt tikai maizi veikalaa :) No otras puses – khe, nopirku Hondu pa 500 Ls – kaads ja nopirks gonkaa – tad par 950 eur – man sanaaks warka :) Bet ja nopietni – kur juus bijaat aatraak? :) Un man jau liekas, ka lielais pirkshanas bums jau ir aiz muguras… kaut kaa peedeejaa laikaa muusu mazajaa Latgaliitee ir klusums iestaajies :)

  • Kostiks says:

   zinu vienu aktīvistu, kas berzē plaukstiņas un nevar sagaidīt pirmo f-reisu, dikti grib braukt, stūrīti noskatījis un sēdeklītis ar jau pielaikots, atliek tik pareizo kaujas zirgu nopirkt :) … starp gonkām negrib, jo grib konkurētspējīgu – kā saka :)!
   :rotfl:

  • Viesturs says:

   Cik sapratu, tirgu apturēja ziemas izraisītais kalendāra sajukums, zinu pāris potenciālos pircējus, kuri gribēja braukt vispirms uz Raunu, pēc tam uz Bausku iepirkties. Bet nu nekas, mieriņš tirgū ļauj uzlaboties tehnikas kvalitātei, tā kā pauzīte par ļaunu nenāk kā reiz pircējiem! :D

   • [Ex] says:

    Ik pa briidim dzirdu baumas par jaunaam mashiinaam un esoshos sportistu jaunajiem auto – taa kaa buus ko pirkt arii bez hondas :)

    • Mr.Īgnais says:

     Bet ja negribas citu marku, bet tieši hondu? 8-)

     • Klāvs says:

      Golfs laikam pārdots, tfu tfu tfu, lai Ex nesanāk ļauns joks pirmajā gonkā.

    • [Ex] says:

     Nju taksh peerkat nost :) Pirmo gonku sagaidiishu ar pozitiivaam emocijaam nevis triicekli, ka kaads vareetu manu Hondu nopirkt :) Mees visi zinam uz kadiem nosaciijuiem shajaa sporta veidaa starteejam!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru