Folkreiss: Mareks Dainis tiek pie jauna auto, pārdod Golf III

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.03.2012
11:28

 

Folkreisa viens no redzamākajiem sportistiem Mareks Dainis iegādājies Honda Civic automašīnu, ar kuru pirms nedēļas Vecpilī krosa klasē startēja Arnis Šēniņš. Lai gan mašīna salīdzinoši viegli pielāgojama autokrosam, Mareks pagaidām koncentrēsies cīņām folkreisā.

 Līdz ar jauno pirkumu aktuāla kļuvusi līdzšinējā VW Golf III tirdzniecība. Mašīna pēdējās sacīkstēs guvusi labus rezultātus (Brenguļos un Vecpilī-2 iebraukt A finālā).
Mareka sludinājums:

„Pārdod konkurētspējīgu folkreisam un amatieru autokrosam sagatavotu VW Golf III. Ir drošības karkasa sertifikāts. 1.8l dzinējs (kods – DZ). Mehāniskā degvielas iesmidzināšanas sistēma. Dzinējam un galvenajiem mezgliem pirms ziemas sezonas (nobrauktas divas sacīkstes) veikts kapitālais remonts. Virsbūves elementi (spārni, motora pārsegs) – no stiklašķiedras. Ātrumkārbā „cietais bloķis”. Sporta izplūde pilnā garumā.
Cena – tikai Ls 600 (bez sporta sēdekļa un drošības siksnām)! Ar šo auto izcīnīti vairāki pjedestāli vasaras un ziemas folkreisa sacensībās. Auto pašlaik atrodas Kuldīgā. Par atsevišķu samaksu savā īpašumā var iegūt otru virsbūvi, priekšējo tiltu kopā ar stūres reiku un plauktiem, pusasis, abas durvis un jaunu vējstiklu. Tālrunis uzziņām – 29932108 vai rakstot uz ex@illegal.lv.”

 Jāpiebilst, ka šobrīd aktīvi tirgo tehniku arī Liene Ozoliņa – tirgošanā krosa VW Golf I un B600 bagijs. Plašāk šeit. Autocross.lv par šāda tipa sludinājumiem naudu neņem, un esam gatavi palīdzēt krosa tehnikas „apgrozīšanā vietējā tirgū”.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv