Folkreiss: Mazāk par mēnesi līdz sezonai, pirms starta – pasēdēšana!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.05.2013
14:41

LAF Folkreisa Vasaras kausa izcīņa startēs ar 1. posmu Valmierā, Brenguļu autotrasē. Drīzumā taps dokumenti šai cīņai. Taču līdz tam folkreisa sportisti un citi aktīvisti tiek aicināti uz sanākšanu 17. maijā pl.19:00 Ātruma Cilts kartinga hallē Rīgā, S.Eizenšteina ielā 2.

Jaunā sezona solās būs atraktīva, jo sākotnējā sportistu aptauja liek domāt, ka Vasaras kausā sportistu pulkā atgriezīsies daudzi tie dalībnieki, kuri izlaida ziemas sezonu. Šajā sakarā iekšējā sarakstē tika izplatīta aptaujas anketa, taču, tā kā tā nesasniedza potenciālos jaunos dalībniekus, publicējam to šeit (var sūtīt arī jau esošie sportisti, kuri nesaņēma attiecīgos e-pastus aprīļa beigās):

APTAUJAS ANKETA

Lūgums atbildēt šīs nedēļas laikā (līdz 12.05.).

Tikmēr vēl pirms sezonas visi interesenti tiek aicināti uz kopīgu tusiņu Ātruma Cilts hallē. Pasēdēšana ar sapulces elementiem, taču galvenokārt ar mērķi neformālā gaisotnē ielīgot jauno sezonu. Tiek aicināti sportisti, tiesneši un komandu pārstāvji. Iepriekš pieteikties pa tālr.: 26579000 (Viesturs). Pasākuma apmeklējums bez maksas, uz vietas darbosies kafejnīca ar siltiem ēdieniem un siltiem/aukstiem dzērieniem.

Lūgums ierasties maksimāli kuplam tieši sportistu flanga pulkam, lai ir pēc iespējas vairāk viedokļu dažādu folkreisa norišu sakarā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv