Folkreiss: Mūsa Raceland pieteiks cīņai Neikšānu, Strokšu un Berķi!

Viesturs Saukāns  20.02.2017 11:26 11

Mūsa Raceland sestdienas sacīkstē uz starta plāno iziet autosportā zināmie sportisti Māris Neikšāns, Jānis Berķis un Raimonds Strokšs. Visi trīs startēs kopā ar pārējiem folkreisa dalībniekiem, izmantojot Mūsa Raceland kompleksa Volvo automašīnas.

Tehnika sākot no vasaras sezonas būs pieejama sporta kompleksa klientiem, bet pirmo testu kaujas režīmā veiks minētie speciālisti. Interesanti, ka visu trīs sportistu karjerā atrodamas zināmas līdzības – gan Māris, gan Jānis, gan Raimonds pirms došanās rallija virzienā bija krosa braucēji.

“Skaidrs, ka, ja būs ledus, ar šīm aizmugures piedziņas mašīnām diez vai brauksim pēc rezultāta… Lai gan… Gribas izbaudīt pasākumu un atgriezties pie cīņām sen aizmirstā barā braukšanas režīmā,” saka Māris Neikšāns.

Interesanti, ka šoziem dažādu apsvērumu dēļ uz starta vēl nav bijis neviens aizmugures piedziņas braucējs. Ņemot vērā, ka trīs RWD konkurenti drīzumā sevi “uzrādīs” ar pieteikumiem, iespējams, laiks arī pārējiem klasiķiem iziet ierindā. Noteikums līdzšinējais – ja ir seši dalībnieki, Klasika ieskaitē iespējams arī atsevišķs fināls!

 • [Ex]

  A ja kāds gribēs nopirkt kādu no šiem Volvo? :)

  • Es principiāli nekādā veidā neplānoju tam likt šķēršļus, nekad ne par vienu auto tā neesmu darījis un nedarīšu. Cita lieta, ka šis ir kopējai promo štellei vajadzīgs pasākums, tāpēc, ja uzzīmēsies pircēji “prikola pēc”, tad tas būs nožēlojami. Bet no folkreisa pozīcijām tās mašīnas ir tieši tādas pašas savā statusā kā visas pārējās.

 • SV #18

  Es domāju, ka katrs braucējs, kurš iesūta pieteikumu dalībai folkreisā ļoti labi rēķinās, ka var palikt bez sava auto.

  Pagaidām izskatās, ka mīnusi nebūs. Vai būs sacīkste, pa dubļiem jeb tomēr ceturtdien tiks vēl ziņots vai atcels vai nē?

  • SV #18

   Atradu jautājumu uz savu atbildi iepriekšējā rakstā. Paldies!

 • Rieksti

  Uhhh, žēl, ka Lajevska volvo vairs nav dzīvs.

 • Rieksti

  Un vai tiksies Berķis ar Berķi? :)

 • Fanuks

  Opa Zuğickis Krossā :)
  Nesen tak Kernam solīja folkreisaa RWD cīņas.

 • 33

  viiri domaju ka nevaig bremzeet laikapstaklu deel.. vajag tik maciiit vai plus vai miinusi….

 • 33

  p.s mačīt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***