Folkreiss: Mūsai 35 pieteikumi, kross izgāžas

Viesturs Saukāns  21.01.2011 10:25 0

  Folkreiss, Ziņas

Piektdienas rītā saņemti jauni pieteikumi rītdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa otrā posma sacīkstei un folkreisa dalībnieku skaits sasniedzis 35. Tikmēr autokrosa Ziemas kauss strauji tuvojas nebūtībai, jo krosa klasē nav pieteicies neviens sportists.
Folkreisā jaunākie pieteikumi saņemti no Vladislava (dēls) un Ivana (tēvs) Bergmaņiem. Abi bija to piecu personu vidū, kas Raunā pretendēja uz Agra Upīša/Mārtiņa Krieviņa Opel Astra automašīnas iegādi. Atgādinu, ka izlozē šīs mašīnas iegādes iespēju vinnēja Ivans Bergmanis.
Abi ir startējuši rallijreidu un trofireidu sacensībās, savukārt Vladislavs pievērsies arī drifta sacensībām.
Kopumā uz starta stāsies uzreiz astoņi līdz šim folkreisā nestartējuši dalībnieki. Debitantu statusā abi Bergmaņi, kā arī Artis Voicišs (dalīs mašīnu ar Artūru Vecgaili), Viktors Lazda (dalīs mašīnu ar Mārtiņu Lapsu), Jānis Olle (dalīs mašīnu ar Normundu Kārkliņu), Indulis Ločmelis, Andris Batars (startēs ar pirmo folkreisa automašīnu – Jura Sirko būvēto Mazda 323) un Sandis Neimanis.
Tikmēr katastrofu piedzīvojusi krosa klase – uz Mūsu, kas līdz šim bijusi populārākā autokrosa trase Latvijā, spriežot pēc jebkāda līmeņa sacīkšu dalībnieku skaita, nav pieteicies neviens dalībnieks. Jācer, ka cītīgā gatavošanās vasaras sezonai dos augļus – būs ne tikai iegūta sekunde aplī, pārskrūvējot ātrumkārbas un motorus, bet arī pāris sekundes aplī uz meistarības rēķina.

Dalies ar šo ziņu