Folkreiss: Pieteikumu pieņemšanas termiņš noslēdzas svētdien

Viesturs Saukāns  05.07.2013 13:28 0

LAF Folkreisa Vasaras kausa 3. posms norisināsies nākamās nedēļas beigās Mūsas trasē, kopīgi ar NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta posmu. Jāņem vērā, ka pieteikšanās termiņš pirms šīs sacīkstes noslēdzas ātrāk nekā ierasts – pēc divām dienām, svētdien, 7. jūlijā.

Parasti pirms folkreisa posmiem pieteikšanās noslēgums ir attiecīgās nedēļas trešdiena vai pat ceturtdiena. Tā kā sacīkste šoreiz būs liela pasākuma sastāvdaļa, sportistiem jāņem vērā, ka jāpiesakās laicīgi. Turklāt par pieteikšanās kavēšanu šoreiz būs ne tikai jau zināmais -1 punkts kvalifikācijā, bet arī paaugstinātā dalības maksa – organizators neplāno nepaņemt to finansējumu, kas viņam pienākas.

Sportistiem vēl jāatceras iepriekšējās norunas, ka folkreisa automašīnas īpaši šajā sacīkstē izskatīsies daiļākas, tāpat arī cītīgi jāseko līdzi sacensību dokumentācijai un organizatoriskajiem nosacījumiem, jo lielās sacīkstes rīkošanas mehānismā var nepietikt laikam kādam mesties palīgā problēmu risināšanai.

Folkreisa interesenti, kuriem ir neskaidri jautājumi un nianses, vienmēr laipni aicināti uzdot jautājumus LAF Krosa komisijas Folkreisa darba grupas vadītājam Viesturam Saukānam (Viesturs.saukans@laf.lv, 26579000). Sekojiet notikumiem Twitter @FolkreissLat, tapat atgādinām, ka katrs interesents var regulāri saņemt folkreisa iekšējās ziņas uz e-pastu, vienīgi jāpiesaka šī vēlme, rakstot uz Viesturs.saukans@laf.lv.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***