Folkreiss: Publicēts LAF Folkreisa Ziemas kausa nolikums

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.11.2014
14:25

LAF Krosa komisijā apstiprināts 2015. gada LAF Folkreisa Ziemas kausa nolikums. Kopumā seriāla norise neatšķirsies no 2014. gada folkreisa seriāliem.

Sākot ar 2015. gadu mainās folkreisa junioru vecums – par Junioru kausa dalībniekiem tiks uzskatīti sportisti, kuri dzimuši 1994. gadā vai vēlāk. Tas nozīmē, ka Junioru kausa ēra beigusies Renāram Ēķim, kurš ir šīs ieskaites viens no titulētākajiem sportistiem. Juniora statusu zaudē šogad sezonas nogalē debitējušais Viktors Freimanis, arī folkreisā ik pa brīdim braukusī Beate Klipa vairs nevar pretendēt uz uzvarām Junioru kausā. Pēdējo sezonu juniora statusā uzsāks (ja uzsāks) Ivo Gabrāns un Mārtiņš Spīķis.

Vienīgās vērā ņemamās izmaiņas LAF Folkreisa Ziemas kausa nolikumā ir atteikšanās no pusfinālu rezultātiem pievienotajiem punktiem, kas tika ieviesti šā gada vasaras sezonā. Šie punktu bija kā papildu elements, nosakot rezultātus tiem sportistiem, kuri nav iekļuvuši A finālā. Turpmāk šādu punktu nebūs, rezultātus aiz finālistiem veidos pusfinālu rezultāti sākot no ceturtās vietas „rāvējslēdzēja” principā (kā, piemēram, 2014. gada Ziemas kausā).

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv