Folkreiss: Rangs: Gaidām 100. folkreisistu!

Viesturs Saukāns  31.01.2011 15:15 1

  Folkreiss, Ziņas

Apkopojot jaunāko folkreisa rangu konstatēts, ka folkreisā līdz šim piedalījušies kopumā 90 dalībnieki, kas nozīmē, ka pavisam drīz pusotru gadu vecais sporta veids sagaidīs savu 100. sportistu. Tikmēr gandrīz puse no šiem 90 – 43 – startējuši jau šā gada pirmajās divās sacīkstēs. Jāpiebilst, ka Mūsā tika svinēta folkreisa 25. sacīkste.

2011. gada ranga vadībā izvirzījušies tie paši sportisti, kuri ir līderpozīcijās arī Ziemas kausa kopvērtējumā – Jānis Nikels, Mareks Dainis un Artūrs Vecgailis. Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu ievērojamu progresu veicis Mareks Dainis, jau trīs sacīkstes pēc kārtas (rudenī 333, Raunā un Mūsā) finišējot vadošajās pozīcijās.

Folkreisa kopējā rangā, kurā apvienoti visu 25 folkreisa sacīkšu dalībnieki un to rezultāti, vadībā joprojām atrodas jelgavnieks Artūrs Bāriņš. Viņam pietuvojies Nikels, bet uz trešo vietu pacēlies Vecgailis.

Reģionu vērtējumā turpina iezīmēties Vidzemes sportistu vairākums un arī rezultātu kopējais pārākums – zemgaliešu kļuvis vairāk, taču pagaidām uzvaras atņemt nespēj, bet kurzemnieki, šķiet, gaida savu posmu Vecpilī, kas sekos Brenguļu cīņām, lai ierastos kuplākā skaitā. Šogad divos posmos Kurzemes pusi pārstāvējis vienīgi Sandis Džeriņš, kurš Mūsā guva otro vietu.

Folkreisa rangs pēc Mūsas posma

Dalies ar šo ziņu