Folkreiss: Rangs pirms Mūsas: vadībā jelgavnieki (papildināts ar ranga tabulu)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.07.2011
19:50

Pirms svētdien gaidāmās folkreisa sacīkstes Mūsā apkopots jaunākais folkreisa rangs. 2011. gada vērtējumā līderpozīcijā izvirzījies jelgavnieks Renārs Ēķis (Autocross.lv Folkreisa komanda), kurš šo godu pēc uzvaras Vecpilī atņēma Rihardam Dainim (Jūdaži, FlyZone/Folkreisa Fabrika). Jāņem vērā, ka abi ir folkreisa junioru vecuma braucēji – šīs sezonas vieni no stabilākajiem un ātrākajiem pilotiem. Savukārt kopējā rangā, kas tiek skaitīts kopš sporta veida pirmās sacīkstes 2009. gadā, vadībā atgriezies cits jelgavnieks Artūrs Bāriņš (SK Vecpils) – uz brīdi viņš folkreisa visu laiku labākā braucēja titulu bija zaudējis Jānim Nikelam (Strenči, FlyZone/Folkreisa Fabrika).

Reģionu vērtējumā gan šogad, gan kopumā vadībā atrodas Vidzeme, kura jau kopš pirmsākumiem pratusi sagādāt visvairāk dalībniekus, turklāt daudz no viņi bijuši gatavi uzvarēt. Lai kā censtos zemgalieši un kurzemnieki, gūstot uzvaras atsevišķi sacensībās, Vidzemes dalībnieku masveidību apturēt pagaidām neizdodas. Tiesa, 2011. gadā aizvadītas desmit sacīkstes un posmu uzvaru skaita ziņā ir dramatisks 5:5 starp Zemgali un Vidzemi. Kopumā kopš 2009. gada Vidzemei 21 uzvara, Zemgalei – 11, Kurzemei – 1. Kas interesanti, kopš folkreisa pirmsākumiem tā arī nav startējis neviens Latgali pārstāvošs braucējs. Starp citu, tieši svētdien, pastāv tāda iespēja, Latgale varētu atklāt savu panākumu kontu folkreisā.

Jaunākais rangs atklāj, ka 2011. gadā folkreisā uz starta stājušies 72 dalībnieki, bet kopš 2009. gada folkreisā kopumā startējuši 111 sportisti.

2011. gada un kopējais rangs

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv