Folkreiss: Sestdien sapulce un svinības

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.12.2011
17:48

Nedēļu pēc LAF Krosa komisijas gada apbalvošanas pasākuma pie nelielām svinībām – sestdien viesu namā „Aļņi” notiks gan sapulce, gan licencēšanās 2012. gadam, gan 2011. gada reģionu kausu godalgoto vietu ieguvēju sumināšana (Tiem, kas jau pieteikušies – ievērojiet, ka mainīt svinību vieta!).

Šogad reģionu kausos uzvaras guva Renārs Ēķis, uzvarot dzimtajā Zemgalē un Kurzemes reģionā, Rūdolfs Bogens, debijas sezonā uzvarot Latgales kausa kopvērtējumā, kā arī Raivis Riekstiņš, kurš ir labākais folkreisa braucējs Vidzemē. Junioru kausā Latgalē uzvara Bogenam, bet visos pārējos vērtējumos pirmais – Ēķis.

Tikšanās sākumā (pl.15:00) paredzēta sapulce, kuras uzdevums ir sportistu tikšanās savā starpā un ar LAF Krosa komisijas padomes pārstāvjiem. Nav paredzēti revolucionāri manevri folkreisā, drīzāk sapulce būs veltīta komunikācijas uzlabošanai un noteikumu nianšu pieslīpēšanai.

Interesenti, kuri vēlas apmeklēt šo pasākumu, var rakstīt uz e-pastu viesturs.saukans@laf.lv, pēc kā sekos informācija par pasākuma dalības nosacījumiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv