Folkreiss: Svētdien reģionu uzvaru dalīšana 333 trasē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.08.2011
11:07

Svētdien sporta kompleksā 333 notiks LAF Folkreisa Vidzemes un Zemgales kausu kārtējais posms. Abos vērtējumos šī būs trešā sacīkste. Vidzemē līderis pirms šī posma ir Raivis Riekstiņš (Turkalne, Štīm Rally Team), savukārt Zemgalē vadībā šobrīd atrodas Rūdolfs Bogens (Cēsis), kuram uz pēdām min Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda). Atšķirība gan tā, ka Zemgales seriālā kopumā ir pieci posmi, bet Vidzemē – četri, līdz ar to Vidzemes ieskaitē šī sacīkste var ienest ievērojamu skaidrību par kopvērtējuma situāciju.

Zemgales seriāla pirmie posmi aizvadīti Bauskā. Pēc šīm sacīkstēm 33 punktus sakrājis Bogens, 32 – Ēķis. Turklāt tuvākie sekotāji Artūrs Bāriņš (Jelgava, SK Vecpils) un Ivo Gabrāns (Sigulda, Kavita V) šim posmam nav pieteikušies, līdz ar to Rūdolfs un Renārs kļūst par galvenajiem favorītiem seriāla kopvērtējumā.

Zemgales junioru cīņās Bogenam un Ēķim vienāds punktu skaits – pa 37. Seko Ivo Gabrāns, startam pieteiktā Evija Vītola, kā arī Sandis Džeriņš, kuram pēc svētdienas avārijas Vecpilī sezona varētu būt beigusies.

Vidzemes kausā 333 trasē tiks aizvadīts priekšpēdējais posms. Pašlaik visai drošā pozīcijā atrodas Riekstiņš, kuram ir desmit punktu pārsvars pār tuvāko sekotāju. Turklāt nojaušams, ka sekotāji Kristaps Lapsa (Cēsis) un Jānis Matulēns (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda) uz starta nebūs, jo viens auto iznīcināja Vecpilī, otram Kurzemē radās aizdomas par briestošu ātrumkārbas defektu. Ceturtajā vietā esošais Rihards Dainis (Jūdaži, FlyZone/Folkreisa Fabrika) zaudē Riekstiņam 16 punktus.

Junioru ieskaitē vadībā Rihards Dainis (40 punkti), viņam seko Bogens (34) un Ēķis (30).

Atgādinām, ka folkreisā centrālais seriāls ir Vasaras kauss, tāpat tiek izspēlētas reģionu kausa izcīņas. Pēc diviem posmiem priekšlaicīgi noslēgusies Latgales kausa izcīņa, kurā uzvaru sasniedzis Rūdolfs Bogens. Vēl posms atlicis Kurzemes kausā, taču jau neaizsniedzams kļuvis Renārs Ēķis. Vasaras kausā gaidāms Riekstiņa un Ēķa duelis par pirmo vietu.

Svētdienas sacīkstei pašlaik pieteikušies 19 dalībnieki, taču šobrīd lielāko intrigu saglabā iespējamā vismaz divu debitantu pēdējā brīža pieteikšanās. Pēc nelielas pauzes atkal reģistrētas vairākas jaunas automašīnas un briest kārtējais folkreisa jauno braucēju vilnis. Par kulminācijas sacīksti daudzi uzskata Vasaras kausa pēdējo posmu Mūsā 11. septembrī, kad varētu krist arī viena posma apmeklējuma rekords.

LAF Folkreisa seriālu uzvarētāji

LAF Folkreisa Vasaras kauss

2010

Individuāli: Artūrs Bāriņš (Jelgava)

Juniors: Sandis Džeriņš (Vecpils)

Komanda: Folkreisa Fabrika

2011

Individuāli: ?

Juniors: ?

Komanda: Autocross.lv Folkreisa komanda

LAF Folkreisa Ziemas kauss

2010

Individuāli: Artūrs Bāriņš (Jelgava)

Juniors: Sandis Džeriņš (Vecpils)

Komanda: Raunas Bruģakmens

2011

Individuāli: Jānis Nikels (Strenči)

Juniors: Dāvis Tobiass (Ķeipene)

Komanda: Folkreisa Fabrika

LAF Folkreisa Vidzemes kauss

2010

Individuāli: Raivis Riekstiņš (Turkalne)

Juniors: Evija Vītola (Carnikava)

2011

Individuāli: ?

Juniors: ?

LAF Folkreisa Zemgales kauss

2010

Individuāli: Ivars Kerns (Rīga)

Juniors: Rihards Dainis (Jūdaži)

2011

Individuāli: ?

Juniors: ?

LAF Folkreisa Kurzemes kauss

2010

Individuāli: Sandis Džeriņš (Vecpils)

Juniors: Sandis Džeriņš (Vecpils)

2011

Individuāli: Renārs Ēķis (Jelgava)

Juniors: ?

LAF Folkreisa Latgales kauss

2010

Individuāli: Ermīns Vācietis (Garkalne)

Juniors: Rihards Dainis (Jūdaži)

2011

Individuāli: Rūdolfs Bogens (Cēsis)

Juniors: Rūdolfs Bogens (Cēsis)

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv