Folkreiss: Tirgošanā laba tehnika

Viesturs Saukāns  10.03.2015 16:25 21

Līdz folkreisa vasaras sezonas pirmajai sacīkstei atlicis mazāk par diviem mēnešiem – starts 2. maijā ar sacīksti 333 trasē. Tas nozīmē, ka interesentiem pēdējais laiks iepirkt tehniku! Atkal ir daži labi piedāvājumi!
Tā kā folkreisā aktivizējušies Klasikas cienītāji, lai palielinātu dalībnieku skaitu, viena no līdz šim izmantotajām mašīnām nonākusi tirdzniecībā. Oļegs Malorodovs ziņo:

LAF Folkreiss / KK„Kā jau komentāros rakstīju, lai popularizētu RWD klasi folkreisā, pārdošu savu BMW E36 kādam, kurš vēlētos braukt ar klasiskās piedziņas auto. Par auto: BMW E36 kupeja ar sertificētu drošības karkasu folkreisam, sporta auto pase. Dzinējs: m42, 1800cc tilpums, 140zs, 16v. Reduktors sametināts ar 4,44 attiecību. Jauni amortizatori, jauni bremžu diski un kluči, jauns sajūga disks un kurvis. Dzinējam svaiga eļļa un eļļas filtrs. Riepas ar kamerām Hakkapelitta R. Auto ir nepieciešams uzlikt darbojošos termostatu, jaunu siksnu ūdenssūknim/ģeneratoram, labi atgaisot dzesēšanas sistēmu, pārtaisīt logu apskalošanas sistēmu un vēl sakārtot dažus sīkumus. Auto cena: Eur 900, bez drošības aprīkojuma: sēdekļa, siksnām un sieta sānu logā. Par iegūtajiem līdzekļiem plānoju būvēt citu RWD auto, tāpēc piedāvājums ir spēkā līdz laikam, kad būs atlicis mēnesis līdz vasaras pirmajam posmam. Auto atrodas Rīgā, interesentiem zvanīt pa tālruni 27701135, Oļegs. Auto pārdodu tikai tāpēc, lai pulcētu vairāk RWD dalībniekus folkreisā!”

AstraPar priekšpiedziņām. Raunā praktiski kaujas gatavībā stāv Opel Astra ar 2,0l 8 vārstu motoru. Mašīna ir laba, tāpat arī cena – 350 eiro. Pašlaik nav sagatavoti drošības karkasa dokumenti un sporta pase, taču tas ir kopīgi sakārtojams jautājums. Informācija: Armands Zariņš, 26463414.

GolfVēl viena priekšpiedziņas mašīna Siguldas pusē. Savulaik vienu folkreisa sacīksti mēģinājušais Guntis Eglītis ziņo: „Ļoti vēlos pārdot folkreisa VW Golf II. Cena 650Eur, iespējams mazliet runājama (līdzi varu dot visādas rezerves daļas). Karkass iemetinātas kvalitatīvi! 2,0l motors ar elektrisko iesmidzināšanas sistēmu. Šādi tādi darbi palikuši, piemēram, jāsavelk vadi motoram, degvielas maģistrāle jāizvelk uz salonu, vēl šis tas. Sīkāk pa telefonu 25624466, Guntis.”

 

 

 • Šis kapitālisms un folkreiss mūs novedīs pie iznīcības. Īpaši folkreiss… Man pat bail domāt, ko mūsu senči saka par tādu “izpriecu”. Nabaga šoferīši, šitos stresus pārciest – jāskrūvē, jābrauc, jāskrūvē un jāpārdod. Te vēl tas Oļegs uz sevi uzņēmies RWD popularizēšanu. Kā?

  Jau cik folkreisistu sievas man sūdzējušās, ka šie šoferīši gultā vairs nespēj būt tik pat jestri kā kādreiz. Visa enerģīja šajā trakumā aiziet.

  Kā TAS kungs teicis: “Ka tik tā bodīte nav ciet jāklapē?”

 • KavitaV#1

  Ja kādam interesē, tad ir vēl piedāvājumā Golf2 agrāk bija J.Orbidānā rīcībā, šobrīd cena ko piedāvā ir 1400eiro! Varat zvanīt un kautko domāsim, viss atkarīgs ko kurš piedāvā utt :)
  Otrs variants daudz izdevīgāks. Pārdodas Ziemas, kā arī Vasaras vicečempiona folkreisa auto Opel Astra 2.0 dohc 16V :) Cena atkarīga no tā, cik mašīna tiks sagatvota gonkai! Šobrīd darbs jāpieliek lai stūrētos taisni…Cena šodien 700Eiro, ar katrām brīvdienām cena augs līdz mašīna būs gatava iziet uz starta! Tad jau būs 900eiro

  • IV_CHIKS

   Kam jāzvana? ;)

  • KavitaV#1

   22033476 Ivo

  • folkreisists

   Kas tad tu pats vairs nebrauksi?

   • Kavitav#1

    Vairāk nē, nekā Jā! Vienīgi atsevišķi tuvos posmus, kas mazāk līdzekļus prasīs, ja nu vienīgi atradīšu kas nosponsorēs kautko vairāk, tad domāšu par pilnu sezonu ;)

    • 26

     Velc tik trasē to Orbidāna golfu,pietiek marinēt,savādāk putni ligzdu izpūtējā uzvīs :laugh: :laugh: :laugh:

 • jancis

  sveiki, varbut kaadam interese,Ford Escort RS2000 150ZS,laba stavokli. :yes:

 • jancis

  700eur

 • nu vajag pagaidīt līdz gonkai un tad jau redzēs kādas tās cenas tur būs un vai vispār būs kādam interese par kādu no šiem eksemplāriem.

 • IV_CHIKS

  Ziemas sezonā vispār kādu mašīnu gonkas laikā nopirka? Varbūt tiešām vajadzētu tradīciju atsvaidzināt? :D

  • M.P14

   Mana jau slikta.:D nav jega;)

   • IV_CHIKS

    Tā jūs visi stāstāt, kā tiek trasē, tā viss sliktums pagaist :D
    Spriedzes uzturēšanai varbūt tiešām līdz pirmajai gonkai jānogaida :D

    • M.P14

     Man Jau stock Opels:)

     • IV_CHIKS

      Tad jau ņemams, nebūs jācīnās ar visādām pārbūvētām lietām :D

 • Fans visiem

  Tagad vēl ss.lv Tobiasa mazda 323. Par 850!!

  • IV_CHIKS

   Nu re, tad jau būs vēl viena jauna, tikko sabūvēta mašīna 2. maijā uz strīpas. Tā rādās, ka jāgatavo rati un jābrauc iepirkties. Booooo!!! Baidaties! :D

   • koijots #71

    Pieredze rāda, ka tie lielākie bļāvēji ir tie švakākie darītāji! :D

    • IV_CHIKS

     Vajag tak stresu uzturēt. Staigā pēc tam starp mašīnām un no visām dzirdi kā atbalisi: “Man jau stocks… tīrs stocks… nekas nav taisīts… viss stocks…. stocks… stockssssss….”
     :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA