Folkreiss: Tirgošanā laba tehnika

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.03.2015
16:25

Līdz folkreisa vasaras sezonas pirmajai sacīkstei atlicis mazāk par diviem mēnešiem – starts 2. maijā ar sacīksti 333 trasē. Tas nozīmē, ka interesentiem pēdējais laiks iepirkt tehniku! Atkal ir daži labi piedāvājumi!
Tā kā folkreisā aktivizējušies Klasikas cienītāji, lai palielinātu dalībnieku skaitu, viena no līdz šim izmantotajām mašīnām nonākusi tirdzniecībā. Oļegs Malorodovs ziņo:

LAF Folkreiss / KK„Kā jau komentāros rakstīju, lai popularizētu RWD klasi folkreisā, pārdošu savu BMW E36 kādam, kurš vēlētos braukt ar klasiskās piedziņas auto. Par auto: BMW E36 kupeja ar sertificētu drošības karkasu folkreisam, sporta auto pase. Dzinējs: m42, 1800cc tilpums, 140zs, 16v. Reduktors sametināts ar 4,44 attiecību. Jauni amortizatori, jauni bremžu diski un kluči, jauns sajūga disks un kurvis. Dzinējam svaiga eļļa un eļļas filtrs. Riepas ar kamerām Hakkapelitta R. Auto ir nepieciešams uzlikt darbojošos termostatu, jaunu siksnu ūdenssūknim/ģeneratoram, labi atgaisot dzesēšanas sistēmu, pārtaisīt logu apskalošanas sistēmu un vēl sakārtot dažus sīkumus. Auto cena: Eur 900, bez drošības aprīkojuma: sēdekļa, siksnām un sieta sānu logā. Par iegūtajiem līdzekļiem plānoju būvēt citu RWD auto, tāpēc piedāvājums ir spēkā līdz laikam, kad būs atlicis mēnesis līdz vasaras pirmajam posmam. Auto atrodas Rīgā, interesentiem zvanīt pa tālruni 27701135, Oļegs. Auto pārdodu tikai tāpēc, lai pulcētu vairāk RWD dalībniekus folkreisā!”

AstraPar priekšpiedziņām. Raunā praktiski kaujas gatavībā stāv Opel Astra ar 2,0l 8 vārstu motoru. Mašīna ir laba, tāpat arī cena – 350 eiro. Pašlaik nav sagatavoti drošības karkasa dokumenti un sporta pase, taču tas ir kopīgi sakārtojams jautājums. Informācija: Armands Zariņš, 26463414.

GolfVēl viena priekšpiedziņas mašīna Siguldas pusē. Savulaik vienu folkreisa sacīksti mēģinājušais Guntis Eglītis ziņo: „Ļoti vēlos pārdot folkreisa VW Golf II. Cena 650Eur, iespējams mazliet runājama (līdzi varu dot visādas rezerves daļas). Karkass iemetinātas kvalitatīvi! 2,0l motors ar elektrisko iesmidzināšanas sistēmu. Šādi tādi darbi palikuši, piemēram, jāsavelk vadi motoram, degvielas maģistrāle jāizvelk uz salonu, vēl šis tas. Sīkāk pa telefonu 25624466, Guntis.”

 

 

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv