Folkreiss: Valters – nepatīkams pārsteigums līderiem?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.01.2012
16:54

Piektdienas treniņi Vecpils autotrasē apstiprinājuši Autocross.lv aizdomas, ka folkreisā debitējošais dziedātājs Valters Frīdenbergs varētu nebūt tikai statists sestdienas LAF Folkreisa Ziemas kausa sacīkstē Vecpilī. Valters treniņu beigās demonstrēja lielisku sniegumu, līdzvērtīgi turot līdzi trasi labi zinošajam, vasaras sezonas pēdējo posmu uzvarējušajam Sandim Džeriņam.
Organizators Kaspars Džeriņš, kurš konsultēja Frīdenbergu treniņu laikā, pēc braucieniem sacīja: „Domāju, ka mums būs pārsteigums sestdienas sacīkstē! Ar jauno autosportistu viss ir kārtībā. Sākumā iešūpojās, iepazinās ar situāciju, ātri uzķēra visu, ko viņam mācījām, bet treniņu beigās abi brauca praktiski vienā ritmā ar Sandi. Valters slēpj lielu potenciālu!”
Par gaidāmo sacīksti un trasi Kaspars sacīja, ka bažu par neizdošanos laikapstākļu dēļ nav: „Šobrīd mani satrauc tikai viens punkts trasē, braucot lejā no kalna ir neliela bedre. Taču vakarā sāk piesalt, kas nozīmē, ka drīz braukšu uz trases situāciju risināt. Trases segums šobrīd ir slidens, pamatā segumu veido ledus, bet vietām parādās arī viegla dubļu kārta. Viennozīmīgi, sestdien uzvarēs ne tikai ātrākais, bet arī gudrākais braucējs.”
Jaunākās laika prognozes trasē sola nelielu salu vakarā, naktī un agri no rīta, bet sestdien gaisa temperatūrai nevajadzētu pārsniegt 0, +1 grādu. Šādā gadījumā šobrīd esošais segums netiks iznīcināts un bažas par sacīkstes pārvēršanos klasiskā dubļu vannā ir minimālas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv