Folkreiss: Vecpilī gatavojas putekļiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.08.2011
10:36

Folkreisa kolektīva lielākās bažas pēc piektdienas grēku plūdiem Latvijas vidienē – kādā stāvoklī ir Vecpils trase pirms svētdien gaidāmā LAF Folkreisa Vasaras kausa ceturtā posma. Mieru, tikai mieru – visu sestdienas rītu virs trases ir zilas debesis, bet 99% trases seguma jau ir sauss.

Rīkotājs Kaspars Džeriņš saka: „Lasu un klausos, ko runā par laika apstākļiem un saprotu, ka Latvijas vidienē un Vidzemē joprojām ir apmācies vai pat lietains. Noteikti visus gribu pārliecināt un nomierināt – trase ir praktiski sausa, pāris peļķes, kuras bija, jau nosūcām un tās vietas ātri žūst. Šobrīd (sestdienas pusdienlaikā) būtu ideāli apstākļi sacīkstei – nav ne slapjš, ne putekļains. Visas prognozes liecina, ka svētdien mums būs jādarbina laistāmā mašīna, jo būs putekļi.”

Kaspara teikto apstiprina gan prognozes, gan iepriekšējā posma pieredze trasē. Pirmkārt, trases teritorijā tuvākais puslīdz vērā ņemamais lietus tiek prognozēts svētdien ap 18:00 vakarā, kad folkreisa karavānai vajadzētu jau pucēties uz mājām. Otrkārt, tie, kas bija Vecpils trasē jūlijā atceras, ka pēc lietus trases segums žūst izcili ātri un, ja nebūtu lietus pirms paša fināla, trase jau būtu sākusi nedaudz putēt. Tātad, pat, ja īslaicīgs lietus arī būtu, sacīkstei tas netraucētu. Vēl viena unikāla trases īpatnība – lai kādi būtu laikapstākļi, trasē neveidojas bedres. Tāpēc – visi uz Vecpili!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv