Folkreiss/Autokross: 3. janvāra Vecpils vēl nav atcelta

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.12.2014
11:41

Pašlaik turpinās gatavošanās LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa otrajam posmam, kas paredzēts šo sestdien, 3. janvārī, Vecpils autotrasē. Gala lēmums par sacīkstes notikšanu vai nenotikšanu tiks pieņemts 1. janvāra vakarpusē.

Zināms, ka šā brīža lieliskie ziemas apstākļi sāks beigties līdz ar prognozēto trešdienas atkusni. Taču šobrīd Vecpils posmu pasludināt par pārceltu vēl nesteidzamies, gaidīsim pēdējo brīdi, kad gan prognozes, gan situācija trasē būs precīzi nojaušama.

Tas nozīmē, ka sportistiem līdz ceturtdienai jāturpina pieteikšanās (process, kas ne tuvu pagaidām nav veiksmīgs), tāpat arī jācenšas sagatavot tehniku tā, lai vajadzības gadījumā varētu reaģēt un būt uz starta.

Jāpiebilst, ka, ja 3. janvāra posms tiks pārcelts, tas bīdīsies uz 11. janvāri. Pieteikumi tiks automātiski pārvirzīti uz 11. datumu, ja vien sportists nebūs atzīmējis, ka pieteikums darbojas tikai uz vienu no paredzētajām norises dienām. Jāņem vērā, ka sestdiena, 10. janvāris valstī oficiāli ir pārceltā darba diena.

Skaidrs, ka pamatīga mācība bija Brenguļu posms, un dubļus nevēlas ne sportisti, ne arī rīkotāji. Taču pašlaik bez pārsteidzīgiem lēmumiem. Gaidām ceturtdienu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv