Folkreiss/Autokross: 3. janvāra Vecpils vēl nav atcelta

Viesturs Saukāns  29.12.2014 11:41 8

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Pašlaik turpinās gatavošanās LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa otrajam posmam, kas paredzēts šo sestdien, 3. janvārī, Vecpils autotrasē. Gala lēmums par sacīkstes notikšanu vai nenotikšanu tiks pieņemts 1. janvāra vakarpusē.

Zināms, ka šā brīža lieliskie ziemas apstākļi sāks beigties līdz ar prognozēto trešdienas atkusni. Taču šobrīd Vecpils posmu pasludināt par pārceltu vēl nesteidzamies, gaidīsim pēdējo brīdi, kad gan prognozes, gan situācija trasē būs precīzi nojaušama.

Tas nozīmē, ka sportistiem līdz ceturtdienai jāturpina pieteikšanās (process, kas ne tuvu pagaidām nav veiksmīgs), tāpat arī jācenšas sagatavot tehniku tā, lai vajadzības gadījumā varētu reaģēt un būt uz starta.

Jāpiebilst, ka, ja 3. janvāra posms tiks pārcelts, tas bīdīsies uz 11. janvāri. Pieteikumi tiks automātiski pārvirzīti uz 11. datumu, ja vien sportists nebūs atzīmējis, ka pieteikums darbojas tikai uz vienu no paredzētajām norises dienām. Jāņem vērā, ka sestdiena, 10. janvāris valstī oficiāli ir pārceltā darba diena.

Skaidrs, ka pamatīga mācība bija Brenguļu posms, un dubļus nevēlas ne sportisti, ne arī rīkotāji. Taču pašlaik bez pārsteidzīgiem lēmumiem. Gaidām ceturtdienu!

8 responses to “Folkreiss/Autokross: 3. janvāra Vecpils vēl nav atcelta”

 1. jānis says:

  gan jau ka būs sals, galvenais lai sportisti būtu!

 2. juris says:

  nu tad cerēsim uz salu!

 3. uh says:

  ziņām par laika apstākļiem nu galīgi nevar klausīt,jo nu jau divus rītus pēc kārtas ir -15 un -18 Vecpilī! kur bija teikts ka tā būs???? tā kā gaidām,kas būs!!! :-)

 4. Fans visiem says:

  Zēl par Brenguļiem.ja butu sals būtu laba gonka,bet cerēsim ka Vecpīlī bus viss sasalis un būs sniegs.

 5. 333 says:

  Šodien Vecpilī bija ideāli apstākļi gonkām. Bet nu jāgaida, ko tas atkusnis sadarīs.
  https://www.youtube.com/watch?v=crv3UToIlVw&feature=youtu.be

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru