Folkreiss/Autokross: Ar dalībnieku rekordu Upesciemā turpinās ziemas kauss

Viesturs Saukāns  22.01.2015 23:26 6

Svētdien Upesciemā, Garkalnes autotrasē pl.11:00 tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa trešais posms. Sacīkstei folkreisa ieskaitē pieteikušies 37 dalībnieki, kuriem jāsadala viena uzvara. Ja visi pieteiktie sportisti tiks līdz startam, tiks atkārtots šīs tautas autosporta disciplīnas dalībnieku skaita rekords.

Folkreiss Upesciemā sapulcējis izcilu dalībnieku sastāvu. Uz starta plāno iziet gandrīz visi līdzšinējo ziemas kausa, vasaras kausa izcīņu vai ranga uzvarētāji – Artūrs Bāriņš, Renārs Ēķis, Mārtiņš Starks, Ivo Gabrāns, Rihards Dainis, Juris Sirko. Turklāt, iespējams, vēl izsalkušāki pēc panākumiem būs kopvērtējuma uzvarām tuvu bijušie Ermīns Vācietis, Sandis Džeriņš un vairāki citi dalībnieki. Ar retiem izņēmumiem plānots iespējami zvaigžņotākais folkreisa sacīkstes sastāvs. Kurš no 37 pieteiktajiem uzvarēs – neprognozējami. Iespējams, savā māju trasē atkal spēcīgs varētu būt Vācietis, kuram Garkalnes autotrasē allaž labi rezultāti.

Junioru kausā par galveno favorītu uz šīs ziemas uzvarām kļuvis Ivo Gabrāns – līdz ar jaunā gada iestāšanos juniora statusu (līdz 21 gadam) zaudējis visvairāk uzvarējušais juniors Ēķis. Taču Ivo neklāsies viegli šajā ieskaitē – viņa kļūdas, ja tādas būs, gatavi izmantot Mārtiņš Spīķis, Roberts Pelēnis un citi, kopā astoņi Junioru kausa dalībnieki.

LAF Folkreisa Ziemas kauss startēja decembrī ar dubļu sacīksti Valmierā. Otro posmu, kas bija paredzēts Vecpilī, nācās atcelt laika apstākļu dēļ. Upesciema trasē viss izcilā kārtībā – trasi klāj sniegs un ledus.

Līdz ar to interesantas cīņas gaidāmas arī LAF Krosa komisijas kausa sacīkstē, kurā dalībnieki automašīnām varēs montēt garo radžu riepas. Turklāt arī sportistu sastāvs aizraujošs: viens otram pretī stāsies Latvijas čempionāta dažādu klašu dūži Ints Jeršovs, Jānis Kozlovskis, Andis Kļava. Turklāt Jeršovs nebūs vienīgais ar pilnpiedziņas auto braucošais – savu vārdu Quattro pasaulē ar Audi gatavojas teikt Raivis Grigorovičs, kurš līdz šim vairāk zināms kā priekšpiedziņas tehnikas lietotājs.

Sportistu reģistrācija un treniņbraucieni norisināsies jau no agra svētdienas rīta. Skatītājiem, kuriem ieeja pasākumā bez maksas, aizraujošākās cīņas būs vērojamas no pl.11:00, kad sāksies braucieni ar kopēju startu. Informācija: www.autocross.lv.

 • Ai, ko tur kundziņi tagad brauks pa trasīti. Izbrauks garu līkumu pa kreisi, tad asu līkumu pa kreisi. Tad pa labi, vēlreiz pa labi, tad asi pa kreisi un atkal pa kreisi. Un viss segums vienā ledū.

  Labāk būtu aizgājuši kūti izmēst, vai kaut ko citu lietderīgu izdarījuši.

  Skumjš tas skats!

  Gena!

  • Viktors#7

   Nu ,kas pa kūti vien dzīvo,tam visa dzīve tāda skumja. :) Vajag priecāties,par to ka džeki veicina Valsts augšupeju,katrs solis ko viņi veic,ir pa lielam tēriņi… naudiņai ir jāskrien uz riņķi. Ja tikai stradā un netērē,tad tas jau ir skumiji. :)

  • Kur tad bez kādā īstena latvieša komentāros :) Būs super sacīkste ar superīgu dalībnieku sastāvu! Būs ko redzēt!

 • 26

  Domāju,ka Gena ir sūrais vecis,kas dzīvē lāpstu un govs sūdu smaku ir redzējis un jutis.Viss labi Gena bez kreņķa arī mums sportistiem,garšo piens un tavs darbs kūtī ir atzīstams,bet autosportu atstā mūsu un mums līdzīgi domājošo ziņā :-))

 • braucejs

  Upesciema trase tak nav vieta 46 masinam + vel treileri utt?
  Ir kads jauns placis uzstaisits?

 • nr.33

  galvenais panemt lidza Sāli.. :D:D:D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)