Folkreiss/Autokross: Brenguļos uzvaras Vecgailim un Kļavam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.02.2012
08:54

LAF Folkreisa Ziemas kausa ceturtais posms Brenguļu autotrasē noslēdzās ar Artūra Vecgaiļa uzvaru folkreisa ieskaitē, bet labākais autokrosa klasē bija Andis Kļava. Trase un sacīkste kopumā izdevās lieliski, jo pēc vairākām neveiksmēm ar laika apstākļiem šoreiz daba pasaudzēja Brenguļu autotrasi un tās imidžu.

Folkreisā Vecgailis finālā apsteidza Rūdolfu Bogenu – abi uzvarēja katrs savas grupas kvalifikācijas braucienus. Pirmās divas pozīcijas bija drošībā arī A fināla laikā. Par trešo vietu notika sīva cīņa starp Mārtiņu Starku, Renāru Ēķi un Ritvaru Kārkliņu. Starks finišēja trešais, nostiprinoties Ziemas kausa kopvērtējuma vadībā. Pēc azartiska dueļa Ēķis – ceturtais, Kārkliņš, kurš A finālā nonāca ar B fināla palīdzību – piektais.

Labākais juniors sacīkstē – Ēķis, bet labākā komanda – Starka un Edvīna Vansoviča pārstāvētā Streamline Racing.

Autokrosa klasē dienas gaitā fiksēti ļoti atšķirīgi rezultāti, tomēr izskaitļojās, ka divi galvenie favorīti ir Andis Kļava un Jānis Dreimanis. Abi finālā arī guva, attiecīgi, pirmo un otro vietu. Lieliskā cīņā ar Jāni Rakuzovu un Māri Pinkuli trešo vietu apli pirms finiša izrāva Liene Ozoliņa, sekoja Jānis un Māris. Finālā, pēc atraktīva snieguma kvalifikācijā, nestartēja Artūrs Bāriņš, kurš aizvadīja debijas sacīksti autokrosā. Kvalifikācijas laikā viņš braucienos guva vienu otro un vienu trešo vietu, kā arī pāris brīdinājumus no tiesnešiem par braukšanas stilu.

Plašāk – tuvākajā laikā!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv