Folkreiss/Autokross: Brenguļu drāmā atkal jauns pjedestāla sastāvs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.07.2014
18:57

LAF Folkreisa Vasaras kausā katrā posmā bijuši dažādi pjedestāla pozīciju guvēji, trijos posmos – deviņi. Trešajā sacīkstē Brenguļos pirmo uzvaru šosezon izcīnīja Renārs Ēķis (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda), aiz sevis atstājot savus pirmos pjedestālus guvušos Kasparu Bērzlapu (Ozolnieki) un Jāni Āboliņu (Baldone). Krosā, kurā tika sapulcināts dalībnieku kvorums, uzvara Raimondam Jerānam.

Folkreisa fināls bija drāmas pārpilns, ar neprognozējamiem rezultātiem un avārijām. Vispirms pēc sadursmes ar Jāni Orbidānu un Matīsu Šadri izstājās Raivis Riekstiņš, bet vēlāk stāvošā mašīnā ar sāniem ietriecās Guntars Gabrāns. Vēlāk izstājās dalībnieki viens pēc otra, uz brīdi izkarot dzeltenos karogus gandrīz visos posteņos. Drāma turpinājās arī par uzvaru: Kaspars Bērzlapa bija vadībā, taču viņu ar Džokera apļa palīdzību apsteidza Renārs Ēķis, gūstot uzvaru. Lai gan smagi presingots, trešo vietu pārsteidzoši guva Jānis Āboliņš.

Komandu vērtējumā uzvara Kavita V vienībai (Ivo un Guntars Gabrāni, Jānis Kļava). Labākais juniors – Renārs Ēķis.

Kopvērtējuma līderpozīciju saglabā Ivo Gabrāns, kurš gan finālā zaudēja ceturto vietu riepas plīsuma dēļ. Viens no pēdējā laika dramatiskākajiem posmiem folkreisā!

Krosa kausa cīņas bija mierīgākas, jo finālā Jerāns, otrās vietas ieguvējs Edijs Ošs un trešās pozīcijas guvējs Mārtiņš Starks bija katrs savā spēka kategorijā, jo vairāk tāpēc, ka Starka dienu jau treniņos sabojāja kompresijas zudums vienā no cilindriem. Finālā pēc dramatiskas dienas uz starta stājās arī Viesturs Saukāns, izstājoties otrajā aplī elektrības defekta dēļ. Rihards Dainis sacīksti pameta kvalifikācijas laikā ātrumkārbas defekta dēļ.

Kopvērtējuma vadībā nostiprinājies Edijs Ošs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv