Folkreiss/Autokross: Cita stratēģija ziemas turpinājumam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.01.2015
14:13

Tā kā pašlaik ziema ir autosportam ne visai draudzīga, turklāt arī tuvāko nedēļu prognozes neiepriecina, nedaudz tiek mainīta posmu plānošanas stratēģija.

Skaidrs, ka kādā brīdī ziema būs, turklāt būs pietiekami nopietna, vismaz prakse tā rāda. Līdz ar to formāli nevienu no plānotajiem posmiem turpmāk neatcels pavisam, bet gan pārcels „uz nenoteiktu laiku”. Formālā nianse – ja posmu atceļ, kā Vecpils-1 gadījumā, to nevar rīkot citreiz un citur. Ja pārceļ, pastāv iespēja sacīksti aizvadīt kaut aprīlī, ja ziema izrādās pārcēlusies uz pavasara mēnešiem. Līdz ar to sportistiem ir jārēķinās, ka sacīkstes var notikt arī pēc šobrīd kalendārā paredzētā pēdējā posma datuma.

Tāpat sportistiem jābūt gataviem, ka kādā brīdī sacīkstes var izveidot sastrēgumu. Pastāv iespēja, piemēram, ka četru nedēļu laikā jāveic četri posmi. Ja pieņemam, ka sportistu uzdevums un vēlme ir startēt, tad – lai notiek!

Ziemas seriālos atlikuši posmi Upesciemā, Vecpilī-2, Aizkrauklē un Smiltenē. Kopīgais uzdevums, tātad, ir aizvadīt visas četras sacīkstes.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv