Folkreiss/Autokross: Cita stratēģija ziemas turpinājumam

Viesturs Saukāns  10.01.2015 14:13 9

Tā kā pašlaik ziema ir autosportam ne visai draudzīga, turklāt arī tuvāko nedēļu prognozes neiepriecina, nedaudz tiek mainīta posmu plānošanas stratēģija.

Skaidrs, ka kādā brīdī ziema būs, turklāt būs pietiekami nopietna, vismaz prakse tā rāda. Līdz ar to formāli nevienu no plānotajiem posmiem turpmāk neatcels pavisam, bet gan pārcels „uz nenoteiktu laiku”. Formālā nianse – ja posmu atceļ, kā Vecpils-1 gadījumā, to nevar rīkot citreiz un citur. Ja pārceļ, pastāv iespēja sacīksti aizvadīt kaut aprīlī, ja ziema izrādās pārcēlusies uz pavasara mēnešiem. Līdz ar to sportistiem ir jārēķinās, ka sacīkstes var notikt arī pēc šobrīd kalendārā paredzētā pēdējā posma datuma.

Tāpat sportistiem jābūt gataviem, ka kādā brīdī sacīkstes var izveidot sastrēgumu. Pastāv iespēja, piemēram, ka četru nedēļu laikā jāveic četri posmi. Ja pieņemam, ka sportistu uzdevums un vēlme ir startēt, tad – lai notiek!

Ziemas seriālos atlikuši posmi Upesciemā, Vecpilī-2, Aizkrauklē un Smiltenē. Kopīgais uzdevums, tātad, ir aizvadīt visas četras sacīkstes.

 • Braucejs!

  Lai Iet:D:D:D

 • koijots #71

  Lab doma! Sen bij laiks! Pieļauju, ka šajās brīvdienās Brenguļi būtu baudāmāki, nekā tie, kas bija…

  • Fans visiem

   Tā arī ir. trase vienkārši izcila izbraucu ar mašīnu aizvakar pat negribējas braukt prom.

 • Lepsis

  Svētdien, 11.01. Garkalnes autotrasē rīkojam treniņus ar laika kontroli. Ir pieteikušies pieci folkreisisti, starp kuriem ir arī galvenais treniņu iniciators, Ermīns. Sākam ap pl. 10:00, vācamies trasē no pl. 9:00.
  Trasē šobrīd ir sasalusi augsne un ledus, kam pa virsu ir slapja sniega putra. Pa nakti vēl saputinās, bet mēs rīt to visu noslīpēsim!!!!!
  Tālr. 26393453

 • Būsim paskatīties! :)

 • Kā jums gāja? No rīta pamodos un sapratu, ka ārā ir plūdi un noslīkt vēl neietilpst manos plānos :) Izskatās, ka 17.01 gonka izpaliks…

  • 26

   Biju piebraucis un izbraucu,nu diezgan labi,jā ūdens trasē bija ,bet trase pilnīgs ledus.Audi A6 4×4 ideāls folkreisa vāģis :-D :-D :-D

 • uh

  tagad izskatās ,ka gonka 17.01 :-)) varētu būt Kurzemes pusē!

  • Nr66

   Laivošanas sacensības noteikti :-)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)