Folkreiss/Autokross: Dalībnieku skaits papildinās gan folkreisā, gan krosā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.05.2011
07:26

Svētdien Zilākalna autotrasē plānotajā LAF Folkreisa Vasaras kausa izcīņas posmā startam pieteikušies jau 32 dalībnieki, savukārt autokrosa kausā startēt plāno pieci dalībnieki. Cīņas, kuras skatītāji varēs vērot bez maksas, sāksies ap 11:00.

Folkreisā gan dalībnieku skaits, visticamāk, nesasniegts 32. Pašlaik ir versijas Raunas Bruģakmens auto izmantošanā – vai nu ar to visu dienu startēs Artūrs Vecgailis un Mārtiņš Lapsa, vai arī automašīnu jau no rīta savā īpašumā iegūs kartingists Henrijs Grūbe, uzsākot cīņas folkreisā.

Arī Artūrs Bāriņš, kurš pieteicās pēdējā brīdī, vēl pilnībā nezina, vai paspēs uz startu svētdien, taču darīs visu iespējamo.

Autokrosa ieskaitē lielisks sastāvs – būs interesanti vērot 1600 klases viena no līderiem Anda Kļavas cīņu ar 2000 Super klases braucēju Uģi Kaimiņu. Taču savs sakāmais būs gan valmieriešiem Mārim Meļķim un Sandim Melngāršam, gan Jānim Liderim, kura spēki patiesībā nav zināmi, jo pēc uzvaras čempionāta pirmā posma Smiltenē laika kontrolē Lideris piedzīvoja tehnisku problēmu sēriju, neuzrādot patieso sniegumu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv